Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

10 Wirtualnych Biletów i masa nagród z okazji BlizzConu i 5 rocznicy Overwatchgame.pl!

10 Wirtualnych Biletów i masa nagród z okazji BlizzConu i 5 rocznicy Overwatchgame.pl!

Przyszedł czas na mega ważne ogłoszenie. Mamy dla Was całą masę Wirtualnych Kluczy i gadżetów Overwatch z okazji nadchodzącego BlizzConu i 5 rocznicy Overwatchgame.pl!

Końcówka 2019 roku będzie dla nas bardzo ważna. I nie tylko ze względu na fakt, że tegoroczny BlizzCon może być największym w historii ale również dlatego, że nasz portal obchodzi swoje 5lecie istnienia!

To było 5 hardkorowych lat pełnych nadziei, tragedii i walki o swoje kiedy inni próbowali zniszczyć ideę tworzenia tego portalu. To było też bardzo ważne 5 lat, które pozwoliło mi zaistnieć w branży gamingowej dzięki czemu cały czas mogę rozwijać sieć kontaktów, która wie, że jestem „tym gościem od Overwatch w Polsce”.

Ale nie byłoby tego portalu bez Was. I to właśnie dla Was w głównej mierze tworzymy. Dlatego pragniemy Was poinformować, że końcówka października i listopad będzie pełen niespodzianek dla wszystkich naszych czytelników i widzów!

Wygraj 10 Wirtualnych Biletów

Tak, dobrze przeczytaliście nagłówek. Jako jedyny w Polsce portal społecznościowy gier Blizzarda otrzymaliśmy od deweloperów aż 10 Wirtualnych Biletów na BlizzCon 2019, które zamierzamy w całości przeznaczyć na konkursy!

Jeden z nich już przekazaliśmy w zeszłotygodniowym streamie na kanale RushingTurtles, a drugi macie okazję wygrać w ramach nagrody za akcję Bohater Miesiąca. Nagrodę za paździenik przyznamy podobnie jak w zeszłym roku wyjątkowo pierwszego dnia listopada aby zwycięzca mógł cieszyć się z oglądania relacji na żywo z tegorocznego konwentu!

Pozostaje nam jeszcze aż 8 kluczy, które zamierzamy rozdać w różnego rodzaju aktywnościach. Po pierwsze na łamach naszego portalu pojawi się quiz wiedzy dotyczący Overwatch, kolejne przynajmniej dwa klucze rozdamy na naszych strumykach na kanale RushingTurtles, a pozostałe w kolejnych konkursach, które odbędą się w ciągu najbliższych 11 dni!

Ale i to nie wszystko. Mamy do rozdania również inne nagrody. Wśród nich są gadżety Overwatch oraz słuchawki zasponsorowane przez SteelSeries! Model, o który możecie zawalczyć to Arctis 1, najnowszy model słuchawek, które z pewnością przydadzą się każdemu do słuchania muzyki czy to na PC, konsoli czy urządzeniach mobilnych!

Jesteście jeszcze z nami ;)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody