100 000$ w turnieju Overwatch na Gamescom 2016

100 000$ w turnieju Overwatch na Gamescom 2016

ESL, największa na świecie organizacja eSportowa ogłosiła właśnie, że będzie organizatorem pierwszego międzynarodowego turnieju Overwatch, który odbędzie się podczas targów Gamescom 2016 w dniach 20-21 sierpnia w Kolonii.

esl-overwatch-atlantic-showdown

Overwatch Atlantic Showdown bo tak nazywa się turniej organizowany przez ESL wystartuje już 27 czerwca. W pierwszym etapie drużyny z Europy i Ameryki będą miały okazję wystartować w otwartych eliminacjach online. Po pierwszym etapie odbędą się finały regionalne oraz ostatnie finały mające na celu wytypowanie 4 drużyn z Ameryki i 4 z Europy. Osiem najlepszych drużyn będzie walczyło o 100 000$ w Kolonii podczas Gamescom 2016. Warto wspomnieć, że turnieje eliminacyjne będą odbywały się aż 4 razy w tygodniu – od poniedziałku do czwartku.

Najlepsze drużyny, które zakwalifikują się do finałów rozpoczną od fazy grupowej 20 sierpnia. Dzień później odbędzie się faza pucharowa, w której zostanie wyłoniony pierwszy zwycięzca Atlantic Showdown.

Musimy przyznać, że impreza zapowiada się bardzo ciekawie i coraz bardziej przekonujemy się aby pojawić się w tych dniach w Kolonii!

Kategoria:eSport
Tagi:, ,

Komentarze

Powiązane artykuły