Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

5 bohaterów, których musisz uwzględnić w grach rankingowych

5 bohaterów, których musisz uwzględnić w grach rankingowych

Dosłownie w ciągu dwóch godzin Blizzard uruchomi kolejny sezon gier rankingowych w Overwatch. Jest to doskonała okazja aby szybko rozegrać placementy i pojawić się w upragnionej dywizji.

Jednak aby tego dokonać będziecie musieli dobrać odpowiedniego bohatera do nowej mety. W newsie „Zmiany w 3 sezonie gier rankingowych” poinformowaliśmy Was o kilku bohaterach jakich będzie trzeba uwzględnić w rozgrywce. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi typami:

Soldier: 76

soldier-wallpaper-wide

Żołnierz 76 jest aktualnie najmocniejszym wielowątkowym DPSem. Ostatnie akutalizacje stworzyły z niego maszynę do zabijania zwiększając jego podstawowy atak z 17 do 20. Buff ten pozwala mu jeszcze szybciej pozbyć się niechcianych przeciwników również na odległość, co w tym wypadku jest kluczowe. Dzięki temu jeszcze skuteczniej będzie sobie radził z przeciwnikami w locie jak i supportami próbującymi chować się za resztą drużyny. Dzięki dużym obrażeniom idealnie zsynchronizuje się z Działem Grawitonowym Zarii, a dobre trafienie Rakiet Helix wspomoże w eliminacji Reinhardta czy Roadhoga.

To co powoduje, że w nowym sezonie będzie lepszym wyborem niż McCree to fakt, że Soldier może przeżyć samodzielnie znacznie dłużej niż rewolwerowiec. Nawet jeśli zginie to dzięki sprintowi dotrze na pole bitwy znacznie szybciej. Jest również bohaterem uniwersalnym, potrafi się odnaleźć w praktycznie każdej sytuacji, co sprawia, że przy zwiększonym obrażeniom jest bardzo groźnym przeciwnikiem w odpowiednich rękach.

Następna strona »

Skomentuj post i wygrywaj nagrody