5 najlepszych bohaterów do rozgrywki solo

5 najlepszych bohaterów do rozgrywki solo

Ludzie rwą włosy z głów zastanawiając się, jak przełamać swoją stagnacje punktów rankingowych lub przerwać niebezpieczną równię pochyłą spychającą ich punkty w otchłań niskich rang. Poniższy tekst ma wyjść naprzeciw Waszym dylematom. Prezentujemy i argumentujemy, dlaczego ta cudowna piątka pomoże Wam się wykaraskać się z niebywale nieskutecznej wspinaczki ku upragnionej najlepszej 500. Kolejność zupełnie przypadkowa 😉

Fara

Od dnia kiedy silniki stroju bojowego Raptor pozwalają Farze nie dotykać ziemi i siać zniszczenie z powietrza bez potrzeby lądowania, wróciła ona do wachlarza jednych z najczęściej wybieranych bohaterów. W dobie grania 3 tankami i jednym ofensywnym bohaterem, poza Aną i właśnie tym ofensywnym bohaterem nie ma kto podjąć z nią walki. Wyeliminowanie wrogiego Żołnierza-76 lub McCree otwiera przed nami niebo na którym jesteśmy bezpieczni przez długi czas. Rakiety Fary też nie zadają zmniejszonych obrażeń na większe odległości jak wiele pocisków w grze, co pozwala jej na śmiałą wymianę ognia z każdym bohaterem uśmiercając większość w 2 celnych strzałach. W połączeniu z Zarią śmiercionośna maszyna na każdej mapie.

Żołnierz: 76

Nie trzeba chyba wskazywać tutaj ogromnych plusów gry Żołnierzem. Jack jest postacią do której przyzwyczaiły nas wszystkie gry FPS ostatnich lat. Wytrzymały, szybki, sprawdzający się na każdą odległość, mogący się leczyć i zadawać spore obrażenia dzięki rakietom Helix. Doświadczenia z Waszych wcześniejszych strzelanek chyba najbardziej zaprocentują właśnie podczas grzy Żołnierzem. Jego Wizjer Taktyczny to super dodatek który niechybnie pomoże Wam przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dobrze grany Żołnierz nie musi tak bardzo polegać na koordynacji drużyny dzięki swojej samowystarczalności na polu walki.

Zenyatta

Jeśli zamierzacie poczuć ukojenie podczas solowych gier rankingowych, Zenyatta będzie doskonałym wyborem. Jednocześnie lecząc drużynę i wyznaczając cele do egzekucji drużyny dzięki manipulacji Kulą Harmonii i Kulą Rozdarcia. Oznaczone Kulą Rozdarcia cele widoczne kilka chwil nawet jak uciekną poza naszą linię wzroku mogą nam powiedzieć o przyszłych zamiarach przeciwnika, a Kula Harmonii pomoże zachować przy życiu sojuszników poruszających się bardzo szybko lub zwyczajnie zasłoniętych do których Ana może nie mieć linii strzału. Jego Transcendencja uratuje drużynę przed niechybną waporyzacją lub pozwoli otworzyć walkę całej drużyny dodając jej animuszu i pewności siebie na te kilka cennych sekund. W dobie kompozycji 3 tanków, Kula Rozdarcia jest na wagę złota.

Zaria

Nasza radziecka koleżanka definitywnie spełnia kryteria olimpijskie by znaleźć się w tym zestawieniu. Ratująca ludzi przed hakiem Wieprza, szarżą Reinhardta czy zamrożeniem Mei przy tym wzmacniając swoje własne obrażenia Zaria jest królową pojedynków jeden na jeden. Połowa puli zdrowia regeneruje się sama poza walką, superzdolność umieszczająca przeciwników dokładnie tam gdzie chcemy ich mieć, brak możliwości zablokowania jej lasera przez systemy ochronne D.Vy czy odbicie przez Genjego stawiają ją w ścisłej czołówce najsilniejszych postaci. Zaria cudownie paruję się też z większością ofensywnych bohaterów w grze pozwalając pozostawić stos zwłok po drużynie przeciwnej przy odrobinie koordynacji.

Symmetra

Mimo, iż ludziom dalej nie przechodzi to przez myśl, Symmetra stała się solidnym wyborem po ostatnich zmianach mechanik. Definitywne mocny wybór na każdej mapie obrony, Bariera Fotonowa potrafi zniwelować poważną część siły ognia oponentów, zwiększony zasięg samonaprowadzającego się projektora fotonowego i możliwość podniesienia życia drużyny o 450 samoczynnie regenerujących się punktów tarczy jest szalenie silne, zwłaszcza przy obronie ostatnich punktów, gdzie każda sekunda pozostawania żywym decyduje możliwej o dogrywce lub jej wyniku. Odkąd pula zdrowia Twojej superzdolności to w znacznej większości pancerz energetyczny, nie trzeba się już tak obawiać o to, że konstrukcja zostanie szybko zniszczona.

Jeśli nie lubisz grać żadną z tych postaci, wiedz, że nie ma złych postaci, są tylko niewyszkoleni piloci. Jednak ta piątka przedstawiona powyżej jest przyjemna w prowadzeniu i daje wymierne rezultaty nie będąc zawodowcem spędzających 10 godzin dziennie przy Overwatch.

A co Wy myślicie? Może nie zgadzacie się z naszym wyborem? Wiemy, że inne serwisy się z nami nie zgadzają 😉

Czekamy na Wasze opinie!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody