Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

5 najlepszych postaci na początek

5 najlepszych postaci na początek

Witam. W dzisiejszym materiale przedstawię wam kilka postaci, które będą dobrym wyborem na początek przygody z Overwatch. Warto również przypomnieć, że 22.09-26.09 będziecie mogli zupełnie za darmo wypróbować Overwatcha. Jeżeli jeszcze nie graliście w OW, a będziecie obecni podczas darmowych dni grania, to zapraszam do zapoznania się z artykułem i wybrania dla siebie jakiejś postaci. Każda postać w grze jest ciekawa, przedstawia jakąś historie i posiada unikalne umiejętności bojowe. W tym poradniku przedstawiam jedynie 5 bohaterów, a gra posiada ich aż 25, więc jeżeli żaden z przedstawionych osobników nie przypadnie wam do gustu, macie do wyboru jeszcze 20 postaci.

1. Żołnierz-76

Postać, która musiała się tu znaleźć. Jest on typowym szturmowcem ze strzelanek. Na Shifcie biega, pod E ma apteczkę, oraz operuje bardzo silnym Karabinem Pulsacyjnym. Dodatkowo jego umiejętność specjalna sprawia, że ma aima. Żołnierz jest postacią, która potrafi zrobić naprawdę duże obrażenia. Nie jest najtrudniejszy, jednak znajomość strzelanek może być przydatna ze względu na celowanie bronią.

2. Fara

Jest ona bardzo mobilna. Większość meczu znajduje się w powietrzu dzięki swojemu plecakowi odrzutowemu. Można nią bardzo szybko i wygodnie poznawać mapy. Do dyspozycji ma rakietnice, która przy dobrym celowaniu zadaje ogromne obrażenia. Jej umiejętność specjalna to Salwa, która sprawia, że na pewien niewielki obszar Fara spuszcza ogromną ilość rakiet. Jest ona w stanie posłać bardzo szybko całą drużynę do piachu.

3. Reinhardt

Czas na jakiegoś tanka. Przedstawiam Reina, potężnego tanka mającego do dyspozycji wielki młot, oraz tarczę. Jego jedyny minusem jest jego walka w zwarciu, jednak nie robi to aż takiego problemu. Jest on wstanie szarżować na przeciwników, posyłać w nich ogniste pociski, oraz powalać wszystkich na kolana dzięki umiejętności specjalnej – Zdruzgotaniu. Ma on również zwiększoną liczbę punktów życia. Bardzo przyjemna i ciekawa postać mogąca zrobić bardzo dużo.

4. Złomiarz

Złomek identycznie jak Żołnierz, został stworzony do robienia ogromnych obrażeń. Operuje bardzo silnym Granatnikiem, dwoma minami, oraz pułapką unieruchamiającą. Jego umiejętnością specjalną jest Mord Opona, która działa jak samo naprowadzana bomba. Dodatkowo posiada pasywkę sprawiającą, że w miejscu śmierci Złomiarza pojawiają się miny, które potrafią zabić.

5. Łaska

Czas na sekcje healerów. Łaska jest bardzo dobrym medykiem, a przy tym bardzo łatwym. W ręku trzyma Kaduceusz, którym może zarówno boostować jak i leczyć sojusznika. Do obrony posłuży jej silny Blaster – pistolet. Łaska jest dość mobilna, może przelatywać między sojusznikami, oraz szybować w powietrzu. Grając nią celowanie nie jest przydatne, więc jeśli masz z nim problem zagraj nią. Jej jedynym minusem jest możliwość leczenia jednocześnie jednej osoby.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody