Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

7 duetów, które działają najlepiej!

7 duetów, które działają najlepiej!

Lubicie grać w dwójkę, ale zastanawiacie się jakie duety działają najlepiej? Przygotowaliśmy dla was zestawienie 7 duetów, które najlepiej ze sobą współgrają.

Zaria + Smuga

Okej, jeżeli pomyślicie o Zarii, to pewnie przychodzi wam na myśl, że Zaria współgra świetnie z każdym dpsem – ciężko temu zaprzeczyć. Są jednak kombinacje, które są lepsze od innych. Ze względu na wysoką mobilność i małą liczbę punktów zdrowia, Smuga często pakuje się w tarapaty, a tarcza Zarii pomaga jej z nich wyjść. Dodatkowo, obrażenia absorbowane przez tarczę zwiększają obrażenia Zarii. Tak samo jak w przypadku innych połączeń DPS + Zaria, nie można zapomnieć o kombinacji ultimate, które w przypadku połączenia Smugi i Zarii przy dobrym zgraniu może doprowadzić do zabicia całej wrogiej drużyny.

Ana + Żołnierz:76

Tak, dobrze widzicie. Ana + Żołnierz, a nie jak pewnie pomyśleliście od razu Ana to na pewno z Reinhardtem. Ana, podobnie jak Zaria, ze swoim ultimate świetnie współgra z wieloma bohaterami, jednak połączenie Ana + Żołnierz:76 wydaje się być najlepszym ze wszystkich. Żołnierz, jako jedna z najbardziej podstawowych postaci zadających obrażenia, znany jest ze swojej mobilności i wysokich obrażeń przy skoncentrowanym strzale. Jeżeli do ultimate Żołnierza:76 dodamy Nanowzmocnienie Any, możemy być praktycznie pewni, że zabijemy każdego wrogiego, który ma poniżej 300 punktów zdrowia.

Wieprzu + Złomiarz

Na pierwszy rzut oka połączenie może wydawać się dość dziwne i niezrozumiałe. Jednak jak dokładnie przyjrzymy się tej kombinacji, to zobaczymy w niej sens. Inaczej niż w przypadku wcześniej wymienionych kombinacji tym razem nie chodzi o „ultimate combo” a podstawowe umiejętność bohaterów. Granaty Złomiarza sieją postrach w liniach wroga, przeciwnicy chcąc uciec od granatów, stają się łatwym celem dla haka Wieprza bądź dla jego podstawowych ataków. Dodatkowo, połączenie haka oraz pułapki/wybuchowej miny jest praktycznie gwarantowanym zabójstwem. Ta kombinacja wymaga dużego zgrania, więc zanim wskoczycie nią na gry rankingowe lepiej poćwiczcie na szybkich grach.

Żniwiarz + Zenyatta

Żniwiarz jest jednym z najmocniejszych dpsów w całej grze, jego podstawowe ataki potrafią pozbawić życia nawet najmocniejszego tanka. Jeżeli dodamy do tego kulę rozdarcia oraz kulę harmonii, to praktycznie nikt już nie będzie mógł przeżyć ataków Żniewiarza. Zabicie nawet najtwardszego z tanków nie powinno zając dłużej niż kilka podstawowych strzałów, a ciągle lecząca kula harmonii powinna ułatwić Żniwiarzowi przeżycie oraz ucieczkę w razie potrzeby.

Reinhardt + Mcree

Jeżeli ktoś z was uważa, że Reinhardt świetnie współgra z każdym z dpsów to ma 100% rację, jednak najlepiej tarczę Reinhardta potrafi wykorzystać Mcree. Jest to dość oczywiste połączenie, które nie wymaga wielu godzin praktyki, aby dobrze się zgrać tak jak to było w przypadku Złomiarza i Wieprza. Podstawą tego połączenia jest tarcza Reinhardta, która pozwala Mcree w spokojnym zdejmowaniu kolejnych przeciwników. Tym samym obydwie postacie spełniają swoje zadania, Reinhardt broni swoich przyjaciół z drużyny przed atakami wroga a Mcree na spokojnie zabija kolejnych wrogów. Dodatkowo tarcza zdecydowanie ułatwia użycie ultimate Mcree w razie potrzeby.

Pharah + Łaska

Czy kogokolwiek może zdziwić pojawienie się tej kombinacji w naszym zestawieniu? Chyba nie… Dość często widzimy to połączenie na serwerach. Ten duet opiera się na umiejętności latania obydwu postaci. Latająca Pharah strzelająca rakietami z nieba sieje postrach w liniach wroga, a jeżeli dodamy do tego boost Mercy, to sami dobrze wiecie ile życia potrafią odebrać te rakiety. Dodatkowo strumień leczący pomaga wyjść Pharze z opresji i wciąż bombardować wrogów swoimi rakietami.

Wdowa + Torbjorn

Na koniec zostawiliśmy najmniej oczywiste połączenie, które na pierwszy rzut oka może nie mieć sensu. Jednak, o dziwo, to połączenie może być śmiertelne dla wrogów i nie wymaga wielu godzin spędzonych na zgrywaniu się, ale dobra koniec tego gadania zastanówmy się co tak ciekawego może być w tym połączeniu. Cała zabawa polega na tym, aby Torbjorn zajął miejsce po jednej stronie miejsca walki a Wdowa po przeciwnej. To połączenie świetnie się sprawdzi na drugim punkcie obronny Hanamury gdzie Torbjorn ustawi swoją wieżyczkę przy respawnie swojej drużyny, a Wdowa ustawi się nad głównym wejściem drużyny przeciwnej. W momencie gdy wieżyczka Torbjorna namierzy wroga, Wdowa dostanie dobrze wystawiony cel, który nie będzie spodziewał się ataku od tyłu, ponieważ skupi się na widocznym źródle obrażeń, co da Wdowie kilka sekund na dokładne przycelowanie i oddanie śmiertelnego strzału.

Co sądzicie o wyżej zaproponowanych duetach? Dajcie znać w komentarzach czy gracie w takich kompozycjach. Jeżeli macie inne śmiertelne połączenia również podzielcie się nimi w sekcji komentarzy.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody