Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Akcja charytatywna ze skórką Łaski okazała się sukcesem!

Akcja charytatywna ze skórką Łaski okazała się sukcesem!

Akcja charytatywna Blizzarda zbiera rekordowe żniwa. Zbiórka na cele charytatywne okazuje się strzałem w dziesiątkem i dobrą promocją firmy!

Po dwóch dniach od wystartowania akcji charytatywnej Blizzarda zebrano już ponad 50 000$. Jest to ogromny rekord, na który składa się zarówno sprzedaż skina jak i koszulek oraz charytatywne streamy z całego świata. Według użytkowników portalu reddit.com, podczas 2 dnia streamu streamer Lee „Flowervin” Hyun-ah zebrał wystarczającą ilość datków i dotacji, by osiągnąć liczbę 50 366$. Jak na 2 dzień akcji to wynik jest na prawdę imponujący.

By jeszcze mocniej rozkręcić całą akcję, twórcy ogłosili specjalną paczkę sprayów z okazji tego wydarzenia. Aby je dostać należy oglądać konkretne charytatywne streamy przez czas trwania eventu i zalogować się do gry. W zamian za samo logowanie, można dostać specjalną ikonę Łaski, która widnieje na powyższym obrazku. Trzeba przyznać, że akcja tego typu to bardzo ciekawe rozwiązanie, które napędziło spore zainteresowanie tematem wśród młodszego pokolenia. Wspieranie akcji charytatywnych to zawsze miłe uczucie, więc warto to robić. Sam Blizzard ogłosił, że wesprze organizację dodatkową dotacją na kwotę 250 000$, poza oczywiście całkowitym wpływem z dochodów sprzedaży skina i koszulki. Całość trafi do fundacji BCRF.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody