Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Akcje Blizzarda stabilne po BlizzCon 2019

Akcje Blizzarda stabilne po BlizzCon 2019

Blizzcon 2019 to być albo nie być Blizzarda. Tegoroczny konwent pokazał, że akcje Blizzarda są stabilne.

Bardzo często pokazujemy Wam jak prezentują się akcje firmy przy szczególnych momentach w historii firmy. BlizzCon 2019 był kolejnym punktem zwrotnym, przy którym akcjonariusze dawali bądź odbierali kredyt zaufania spółce.

Podczas tegorocznej imprezy pojawiły się dwa ważne ogłoszenia: Diablo IV oraz Overwatch 2, obie gry z premierami dalszymi niż 12 miesięcy. Jako, że giełda nie pokazuje wyników weekendowych poniedziałek zaczął się od spadku wartości akcji. I abyście mieli świadomość, tylko chwilowy spadek, bo poniedziałkowe wartości akcji Blizzarda znowu poszybowały w górę i na koniec dnia były nieznacznie niższe niż piątkowe zamknięcie giełdy.

Początek 1 listopada Blizzard zaczął na poziomie 56,21$ za akcję. Ten sam dzień zakończony został 55,82$ za akcję. Na moment pisania tego artykułu wycena akcji firmy jest na poziomie 55,70$ czyli dosłownie 12 centów mniej niż piątkowe zamknięcie.

W tym samym czasie na giełdzie straciły spółki odpowiedzialne za GTA (Rockstar Games) czy serię Assasins Creed (Ubistoft), a zyskały EA i CD Projekt RED.

Zalecam też Wam uważanie na fejk niusy, które prezentowane są Wam w sieci, bo spadkiem akcji moglibyśmy nazwać kilku dolarowe zniżenie wartości akcji, a nie centowe 😉

Skomentuj post i wygrywaj nagrody