Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Aktorka dubbingowa Ashe wściekła na zwolnienia w Blizzardzie

Aktorka dubbingowa Ashe wściekła na zwolnienia w Blizzardzie

Niedawno informowaliśmy Was o zwolnieniach jakich dokonano w Blizzardzie. Aktorka dubbingowa Ashe jest wściekła na zwolnienia w firmie.

Zwolnienie z pracy nie jest nigdy dobrą wiadomością. Szczególnie, gdy spędziło się w danej firmie bardzo dobry czas. Blizzard niestety musiał zredukować zatrudnienie w firmie o ok 8%, co stanowi 800 osób. I wydawać by się mogło, że firma nie szanuje pracowników i leci tylko na hajs, jednak każdy zwolniony pracownik otrzyma odprawę za kilka miesięcy, zapewniającą spokój finansowy w trakcie poszukiwań nowej pracy.

Aktorka dubbingowa Overwatch wściekła na decyzje Blizzarda

Nie spodobało się to jednak aktorce dubbingowej Jennifer Hale, która podkłada głos pod nową bohaterkę w Overwatch, Ashe. Jest ona bardzo aktywna na swoich kanałach społecznościowych, szczególnie na łamach Twittera. Właśnie tam wyraziła swoje niezadowolenie z różnic między zarobkami zespołów menadżerskich a standardowych podrzędnych pracowników.

Jest to wyraz sprzeciwu dotyczącego zwolnień ponad 800 pracowników podczas gdy nowy dyrektor finansowy na dzień dobry otrzymuje 15 milionów dolarów. Aktorka w ten sposób pokazuje, po której stronie barykady się znajduje i widać nie ma problemu z poruszaniem trudnych tematów.

Co sądzicie o całej tej sytuacji w Blizzardzie?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody