Trwa wydarzenie sezonu Halloweenowa Groza

Szczegóły

Aktualizacja live – jakie zmiany nadchodzą z PST?

Aktualizacja live – jakie zmiany nadchodzą z PST?

Po tygodniu testowania na Serwerze Testowym, przyszła pora wprowadzić zmiany na zwykłe serwery. Co to takiego tym razem?

Jak donosiliśmy niecały tydzień temu, para healerów – Łaska i Lucio – doczekała się kolejnych poprawek. Nie trzeba było długo czekać, aż pojawią się na wszystkich platformach. Dla przypomnienia:

Łaska ma możliwość “odczepienia się” od celu Anioła Stróża przy pomocy klawisza odpowiedzialnego za skok, co daje jej drobny boost pozwalający polecieć dalej. To tak jakby użyć naszego celu jak procy. Przypomina to trochę rezultat błędu, jaki ostatnimi czasy się pojawił, kiedy to Mercy zachowywała momentum po przerwaniu Anioła Stróża, jednak jest bardziej pewny i bez efektów ubocznych.

Walkiria również nieco się zmieniła, pod kątem wpływu umiejętności na Wskrzeszenie. Nie zwiększa już zasięgu reza, ale w zamian daje jedno dodatkowe odrodzenie podczas ulta. Jeśli nie skorzystamy z dodatkowego reza podczas Walkirii, nie będziemy mieć takiej możliwości po zakończeniu trwania super-zdolności. Ult nadal nie ma bezpośredniego wpływu na cooldown Wskrzeszenia. (…) Wcześniej, jeśli chcieliśmy ożywić dwie osoby, musieliśmy użyć Wskrzeszenia, odpalić ulta (zerującego cooldown), a następnie znów użyć Wskrzeszenia. Dzięki tej zmianie można najpierw użyć super-zdolności, a później ożywić od razu dwójkę sojuszników.
Nadal jednak zmniejsza to ilość rezów, których może dopuścić się Łaska, ponieważ cooldown Wskrzeszenia nie jest zerowany.

Wprowadziliśmy też pewne zmiany jeśli chodzi o przyspieszenie Lucia gdy “odczepia się” od ściany, by zrekompensować naprawionego właśnie buga z super-boostem. Obecnie dostaje większego boosta odchodząc od ściany.

Dokładnie mówiąc, boost szybkości Lucia kiedy kończy jazdę po ścianie wynosi 65%.

Ale to nie jedyne zmiany, jakie się pojawiły. Przy okazji Zenyatta otrzymał kilka dodatkowych kwestii dla skórki Kultysta. Dodatkowo naprawiono bug związany z niewytracaniem momentum przez Łaskę, gdy przerwano Anioła Stróża oraz błąd powodujący nieprawidłowe wyświetlanie się Dyniary Sombry. Wszystko to jest już zarówno na PC jak i PS4 oraz XOne.

Pojawiła się jeszcze jedna rzecz, tym razem tylko dla graczy pecetowych. Obecnie do dotychczasowych trybów aplikacji battle.net został dodany też tryb offline, dzięki któremu nasi znajomi nie widzą kiedy i w co gramy. Nie ukrywa to nas jednak przed nimi jeśli trafimy do tego samego meczu.

 

Źródło: battle.net/forum

Skomentuj post i wygrywaj nagrody