Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

[Aktualizacja] Zobacz Busan i nową animację o D.Vie w Overwatch!

[Aktualizacja] Zobacz Busan i nową animację o D.Vie w Overwatch!

Mamy pierwsze informacje z trwających targów Gamescom i Fan Festival. Busan jest nową mapą typu kontrola w Overwatch! A przy okazji otrzymujemy nową animację!

Fani Overwatch i szczególnie ci, którzy uczestniczą na Fan Festival w Korei Południowej mają z czego się cieszyć. Busan otrzymało własną mapę typu kontrola, która już wkrótce zawita do Overwatch.

Uwaga – news jest w trakcie aktualizacji

Mapa typu kontrola – Busan

Busan jest mapą typu kontrola – celem obu drużyn jest przejęcie punktu i utrzymanie go przez określony czas. Łączy w sobie elementy tradycyjne, jak i futurystyczne. Co bardzo ważne, wraz z premierą mapy na Festiwalu, została ona również udostępniona na Serwerze Testowym! Ściągajcie więc aktualizację i koniecznie dajcie znać, jak wrażenia!

Z okazji Letnich Igrzysk dostaliśmy nowy stadion do Lucioballa, znajdujący się w Busanie. Nic dziwnego więc, że teraz otrzymaliśmy kolejny fragment Korei Południowej – w ubiegłym roku
Lucioballa rozgrywaliśmy w Sydney, by później do gry trafiło Junkertown. Dało się przewidzieć taki obrót spraw.

  • 1 punkt futurystyczny downtown
  • 2 punkt tradycyjna swiatynia
  • 3 punkt baza meka
  • Pociąg zabija
  • Ruszające się ściany co kilkanaście sekund
  • Pc bang jako spawn room
  • Wszystkie dźwięki były nagrywane w Korei
  • Są inne mechy w bazie
  • Jeden spawn room w świątyni jest miejscem gdzie było main menu w roku koguta
Busan - nowa mapa Overwatch
1:07

Nowa Animacja Overwatch – Shooting Star D.Va

Korea Południowa ma problem – co kilka lat z morza wynurza się ogromny omnik i sieje spustoszenie na lądzie. Próbowano z nim walczyć, jednak bez skutku – każde starcie kończyło się porażką potwora, jednak nie został on zniszczony. Co gorsza, przystosowywał się do metod stosowanych przez koreańskie siły, za każdym razem wracał silniejszy, wyposażony w nowe bronie
i umiejętności.

Na początku próbowano z nim walczyć przy pomocy bezzałogowych robotów bitewnych zwanych MEKA (Mobile Exo-Force of the Korean Army). Specyfika omnika sprawiła jednak, że należało zmienić podejście. Dlatego stworzone mechy, do których pilotowania powołano najzdolniejsze jednostki w postaci graczy. W końcu najlepsi z nich posiadają niski czas reakcji, co odgrywa ważną rolę na polu bitwy. Jedną z powołanych była Hana Song, znana światu jako D.Va – utytułowana profesjonalna gamerka i streamerka, słynąca ze swojej bezwzględności dla przeciwników i chęci wygranej za wszelką cenę. Pracę dla wojska widzi jako test swoich umiejętności, traktując walkę jak grę. Dzięki temu kompetytywnemu nastawieniu jest doskonałym pilotem.

Poniżej możecie obejrzeć nową animację Overwatch.

Overwatch Animated Short: Wschodząca Gwiazda D.Va
7:48

Podobają się Wam nowości?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody