André ‘iddqd’ Daahlström – Sombra jest zbyt OP

André ‘iddqd’ Daahlström – Sombra jest zbyt OP

André ‘iddqd’ Daahlström to jeden z najbardziej rozpoznawanych graczy Overwatch i członek reprezentacji Szwecji podczas World Cup na Blizzcon 2016. Po zakończeniu meczu o brązowy medal, który jego zespół wygrał zasiadł do testowania nowej postaci – Sombry.

IDDQD jest członkiem organizacji fnatic. Poprzednio grał dla Rogue czy nubris. Ma ogromne doświadczenie w graniu DPSami. Zobaczcie co na jej temat ma do powiedzenia po 50 minutowych testach.

Nie wydaje mi się, żeby Sombra miała zostać dodana w takim stanie w jakim jest teraz. Na chwilę obecną jest po prostu za mocna. Do tej pory w Overwatch nie mieliśmy uciszenia, i nie uważam, żeby to było potrzebne w Overwatch. Trochę obawiałem się jej znikania, ale w pewnym sensie ona tego potrzebuje, pomaga jej to w wejściu i wyjściu z akcji bez tego trochę odstaje od pozostałych bohaterów ataku. Ale czego najbardziej się obawiam to jej ultimate (EMP) – to może całkowicie zaburzyć obecne strategie i wydaje się być niezwykle silna.

Pamiętajmy, że Sombra wciąż dostępna jest tylko na serwerach PTR a więc to oficjalnego pojawienia się jej w grze wiele może jeszcze ulec zmianie. Dajcie znać czy podzielacie zdanie jednego z najbardziej rozpoznawalnych graczy Overwatch czy może uważacie, że Sombra wcale nie jest OP.

Kategoria:Aktualności, BlizzCon, News

Komentarze

Powiązane artykuły