Animacja Overwatch – Recall

Animacja Overwatch – Recall

Dzisiejszego wieczoru Blizzard oficjalnie zaprezentował pierwszy odcinek animowanej serii Overwatch, którą będą przybliżać nam fabułę gry. Pierwszy odcinek “Reaktywacja” jest już dostępny.

Harold_Winston

Aby nie przedłużać na samym początku niepotrzebnie analizami animacji – zapraszamy do obejrzenia, a następnie przeczytania informacji o tym co dowiedzieliśmy się nowego z filmu.

W trakcie prezentacji pierwszego odcinka animowanego Overwatch, w momencie gdy Winston uruchomił proces uaktywniania uśpionych agentów na monitorze rozpoczęło się wyświetlanie poszczególnych postaci. Poniżej przedstawiamy sylwetki wszystkich bohaterów. A jeszcze niżej nasze wnioski, którzy z nich najprawdopodobniej będą mogli znaleźć się w grze oraz dlaczego.

overwatch_new_hero_1 overwatch_new_hero_2 overwatch_new_hero_3 overwatch_new_hero_4 overwatch_new_hero_5 overwatch_new_hero_6 overwatch_new_hero_7  overwatch_new_hero_9 overwatch_new_hero_10 overwatch_new_hero_11 overwatch_new_hero_12 overwatch_new_hero_13 overwatch_new_hero_14 overwatch_new_hero_15 overwatch_new_hero_16

Sporo ich, prawda? Zapewne chcielibyśmy ich wszystkich zobaczyć ale w najbliższym czasie śmiemy twierdzić, że będzie inaczej. Jednak nawet jeśli zaczną dodawać wszystkie 15 postaci to w jakiej kolejności się ukażą? I tu zaczęło się nasze grzebanie w grafikach. Od samej zapowiedzi gry do sieci udostępniono kilka grafik, które przedstawiają grupy bohaterów. Na wielu z nich pojawiły się postacie, które wkrótce były zapowiadane przez Blizzarda.

Overwatch posiada aktualnie 6 bohaterów ofensywnych, 6 defensywnych, 5 tanków i 4 supportów. Dlatego też sądzimy, że w pierwszej kolejności zostaną dodani bohaterowie z dwóch ostatnich grup. W tym przypadku na myśl przychodzi mi postać w czerwonej zbroi. Będzie to zapewne pierwszy tank brany pod uwagę przez Blizzarda. Z początku chodziły podejrzenia, że mógł być to Doomfist jednak historia tej postaci mówi, że pseudonim ten nosił heros, który w danym momencie dzierżył rękawicę, która znajduje się aktualnie w muzeum w Numbani.

Kolejną postacią, którą najpewniej moglibyśmy zobaczyć w grze to ostatni bohater na grafikach powyżej. Prawdopodobnie będzie odbiegał jednak od naszego schematu i będzie to postać atakująca bądź defensywna.

Ostatnim z naszych pewniaków zapewne byłby Omnik – druga postać w powyższym zestawieniu. Wedle ostatnich spekulacji miałby to być robot, którego świadomość byłaby zarządzana bezpośrednio przez Athenę. Najpewniej będzie to postać supportowa.

Mamy jeszcze podejrzenia co do Pań znajdujących się tutaj na grafikach jednak nie będziemy zawczasu zdradzać wszystkich naszych przemyśleń 🙂

A Waszym zdaniem, którzy bohaterowie ujrzą światło dzienne po premierze gry?

Kategoria:Aktualności, Ważne

Komentarze

Powiązane artykuły