Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Archiwa 2019 – znamy datę startu wydarzenia!

Archiwa 2019 – znamy datę startu wydarzenia!

Archiwa to wydarzenie fabularne, które wszyscy z zapałem wyczekują. Mogę was uspokoić. Będziecie zadowoleni, bo to już tuż.

Archiwa Overwatch to jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Overwatch. To właśnie podczas tego eventu gracze mogą poznać najważniejsze wydarzenia w świecie gry mające bezpośredni wpływ na całą historię. W pierwszym roku poznaliśmy historię Smugi, która odbyła swoją dziewiczą misję na King’s Row jako kadetka drużyny szturmowej Overwatch. Drugi rok należał organizacji Blackwatch, podczas której Gabriel Reyes postąpił wbrew procedurom zabijając jednego z szanowanych w Wenecji członków społeczności i zarazem jednego z szefów organizacji terrorystycznej Szponu.

Trzeci rok wedle wskazówek i wycieków należeć będzie do Szponu. Misja skupi się na zadaniu związanym z udziałem Doomfista, Sombry, Baptiste i najpewniej Moiry bądź Wdowy.

Dzięki błędowi webmasterów oficjalnej strony PlayOverwatch.com wiemy już kiedy nowe wydarzenie pojawi się w grze. Jeśli wierzyć błędowi na stronie będzie to między 16 kwietnia a 6 maja. Informacja ta zniknęła już ze strony internetowej ale czujne oko graczy wychwyciło termin wydarzenia.

archiwa overwatch 2019 data premiery

Ja już nie mogę się doczekać, a Wy?

 

 

Skomentuj post i wygrywaj nagrody