Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Archiwa Overwatch 2019 już wystartowały!

Archiwa Overwatch 2019 już wystartowały!

Dziś o 20:00 długo wyczekiwany event nareszcie wszedł na serwery live. To już trzecia edycja Archiwów Overwatch. Wszystkie poprzednie okazały się sukcesem, więc myślę, że tym razem też to będzie strzał w dziesiątkę.

Nowa misja Czarne Chmury

Akcja tegorocznej edycji Archiwów Overwatch odbywa się na mapie Havana. Po długim czasie ciężkiej pracy ekipa Overwatch zdołała wreszcie namierzyć Maximiliena – jedną z najbardziej wpływowych osób w Talonie. Smuga wraz z Winstonem, Łaską i Genjim pokieruje całą operacją, by schwytać złoczyńcę. Wszystko nie będzie jednak takie proste, gdyż pewny siebie omnik ma u boku wiernych żołnierzy, którzy będą za wszelką cenę go chronić. Zobaczcie na zwiastunie:

 

Nie można jednak zapomnieć o dwóch dodatkowych misjach z poprzednich edycji, mianowicie Insurekcja i Odwet, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Te tryby również powracają, a wraz z nimi zreworkowani bohaterowie, którzy będą mogli stworzyć jeszcze więcej taktyk i wariacji ich ukończenia.

Nowe epickie i legendarne skórki

Nie zapominajmy też o elementach kosmetycznych. Pisałem Wam o nich na bieżąco, ale pokażmy je ten ostatni raz:

Baptiste „Talon”

Mccre „Deadlock”

Złomiarz „Circus”

Żołnierz 76 „Formal 76”

Hammond „High Roller”

Bastion „Gwishin”

Zaria „Racer”

Moira „Scientist”

Ashe z Bobem „Socialite”

Teraz porównajcie sobie, która według Was najlepsza. Zabójczy duet Ashe i Boba nadal pozostaje moim faworytem.

Nowa Misja Czarne Chmury

Jak dokładnie wygląda misja „Czarne Chmury” od wewnątrz to zobaczymy już za parę minut. Serwery Blizzarda na pewno będą trochę obciążone, ale myślę, że każdemu się uda wypróbować nowy tryb jeszcze dziś.

Miłej zabawy!

 

 

 

 

 

Skomentuj post i wygrywaj nagrody