Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Ashe nie ma kwestii od 2 wydarzeń. Aktorka głosowa rozstała się z Blizzardem?

Ashe nie ma kwestii od 2 wydarzeń. Aktorka głosowa rozstała się z Blizzardem?

Dziwna sytuacja nastąpiła w przypadku Ashe. Od 2 wydarzeń sezonowych nie pojawiła się żadna nowa kwestia dla bohaterki. Czyżby aktorka głosowa rozstała się z Blizzardem?

Jennifer Hale została rok temu przedstawiona jako aktorka głosowa Ashe. Fani szybko zakochali się w brzmieniu jej głosu, a dodatkowo brała udział w panelu na BlizzCon 2018. Jednak od pewnego czasu nie widzimy żadnych nowych kwestii dla niej.

Widzę tutaj dwie teorie, które mogą tłumaczyć jej brak. Jedną jest po prostu wystarczająca liczba kwestii głosowych i Blizzard po prostu nie potrzebował ich.

Drugi problem jest bardziej skomplikowany. Na początku roku kiedy Blizzard zwalniał pracowników, Jennifer na swoim Twitterze ostro wypowiedziała się na temat zwolnień. Mogło to doprowadzić do sytuacji, w której ścieżki Blizzarda i aktorki po prostu się rozeszły. Jednak sytuacja ta ma miejsce od 2 wydarzeń sezonowych. Najbliższy BlizzCon i Zimowa Kraina Czarów powiedzą nam czy aktorka rzeczywiście pożegnała się z rolą Ashe czy nie.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody