Ashe została dodana na PTR!

Ashe została dodana na PTR!

Tegoroczny Blizzcon w niemałym stopniu nahype’ował graczy na 29 bohatera Overwatch. Nowy film animowany, ciekawy zestaw umiejętności i przede wszystkim B.O.B zrobili swoje i gracze z niecierpliwością czekali na udostępnienie Ashe na serwerze testowym. Na ten moment gracze nie musieli czekać długo. Bohaterka jest już na PST.

Przypuszczenia społeczności po raz kolejny sprawdziły się i dosłownie przed chwilą  najnowsza bohaterka Ashe została dodana na serwer testowy jako grywalna postać. Szefowa gangu Zadymiarzy nie jest jednak jedyną nowością, bo wraz z nią zostały dodane zmiany w balansie gry.

Pełną listę zmian możecie przeczytać tutaj (tak, to są pełne podane informacje o aktualizacji). Jeżeli twórcy będą działać tak jak w przypadku poprzednich aktualizacji, to Ashe na oficjalnych serwerach możemy się spodziewać za około 2 tygodnie.

NAJWAŻNIEJSZE ZMIANY

Nowa bohaterka:

Ashe (natarcie)

Arsenał Ashe sprawia, że jest ona wszechstronną postacią natarcia, zdolną do tworzenia sobie idealnych sytuacji do ustrzelenia najgroźniejszych wrogów z dużej odległości lub zadawania obrażeń obszarowych grupom bohaterów.
Podstawowa broń Ashe to Żmija, powtarzalny karabin dźwigniowy o dwóch trybach strzelania: półautomatycznym oraz wycelowaniu. W pierwszym Żmija ma dużą szybkostrzelność i większy rozrzut. Drugi zaś pozwala Ashe strzelać precyzyjniej i zadawać większe obrażenia, ale kosztem szybkości.
Ashe potrafi odwrócić każdą sytuację na swoją korzyść dzięki drugiej broni, Obrzynowi, który ma krótki zasięg, ale zadaje ogromne obrażenia i odrzuca pobliskich wrogów. Odrzuca on również Ashe, co zapewnia jej większą mobilność i pozwala wycofać się na bezpieczne pozycje, aby oddać pewny strzał lub uciec przed wrogami.
Dynamit to zdolność Ashe, która pozwala jej rzucać eksplodujące po krótkim czasie materiały wybuchowe. Zadają one obrażenia na dużym obszarze wokół i podpalają wrogów, raniąc ich dodatkowo z upływem czasu. Ashe może również strzelić w dynamit, aby zdetonować go wcześniej.
B.O.B. to superzdolność Ashe, która pozwala jej wysłać do walki zaufanego, omnickiego pomagiera, który przebija się przez pierwsze linie wroga i robi czystki na ich tyłach.
Więcej informacji o Ashe znajdziecie na stronie postaci.

AKTUALIZACJE UŻYTKOWE

Ogólne

• Usunięto opcję “Odblokuj wszystko” w menu Bohaterowie.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody