Behind The Scenes nowego bohatera na ComicCon

Behind The Scenes nowego bohatera na ComicCon

Wczorajszej nocy ukazała się informacja, że Blizzard będzie uczestniczył w tegorocznym ComicConie. Sam tytuł jest bardzo jednoznaczny, Sombra pojawi się jeszcze przed imprezą!

san-diego-comic-con-2016-pre-regristration-badges

Tegoroczny ComicCon będzie bardzo bogaty w panele. Jest to najważniejsza światowa impreza komiksów i seriali telewizyjnych, a od kilku lat pojawiają się również regularnie na niej gry komputerowe. Firma Blizzard Entertainment będzie uczestniczyła w konwencie i zaprezentuje panel “Behind The Scenes of Overwatch’s Newest Hero“.

Deweloperzy Blizzarda Jame Waugh (dyrektor fabularny), Michael Chu (starszy projektant Overwatch) oraz Arnold Tsang (asystent dyrektora artystycznego) zaprezentują zakulisowe materiały procesu deweloperskiego tworzenia nowego bohatera od szkiców po fabułę. Kim Phan (senior manager, esports) przeprowadzi z deweloperami sesję Q&A.

Powyższa notka oznacza tylko jedno – Sombra pojawi się już 19 lipca wieczorem bądź 20 lipca o godzinie 2:00 nad ranem! Nasz serwis będzie miał okazję zagrać nową postacią jako jedni z pierwszych dlatego też gdy tylko pojawi się notka o bohaterce poinformujemy o tym fakcie. Natomiast sam panel na ComicCon odbędzie się w czwartek 21 lipca o godzinie 18:45 czasu lokalnego (3:45 czasu polskiego).

Kategoria:Aktualności, Ważne

Komentarze

Powiązane artykuły