Promocja Overwatch Origins Edition za 150 PLN na Black Friday

Promocja Overwatch Origins Edition za 150 PLN na Black Friday

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którzy czekali na promocje Overwatch. Rozpoczęły się właśnie promocje z okazji nadchodzącego wydarzenia “Black Friday”. Zamierzacie kupić Overwatch?

Rozpoczął się okres promocji. Większość sklepów w USA już przygotowuje się do nadchodzących promocji i serwują wysokie obniżki cen. Black Friday to dzień największych wyprzedaży. Zapoczątkowany w  USA już od kilku lat skutecznie przyjmuje się również na naszym rodzimym rynku.

Promocje nie mogły obyć się bez Overwatch, który już teraz możecie kupić w cenie 150 PLN! W zależności od źródła zakupu ceny mogą ulec zmianie jednak jest to jedna z najtańszych ofert dostępnych na ten moment na rynku. Aktualnie najniższe ceny oferuje Amazon.com oraz oficjalny sklep Blizzarda. Poniżej będziemy regularnie uzupełniali listę sklepów oferujących Overwatch w niższej cenie. Oferowane ceny dotyczą wyłącznie nowych kopii Overwatch ze sprawdzonych źródeł.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji kupić Overwatch, jest to jedna z najlepszych ku temu okazji. Zakupy w powyższych sklepach są bezpieczne dlatego też zachęcamy wszystkich, którzy zdecydowali się na zakup Overwatch po rozgrywce w trakcie trwającego Darmowego Weekendu.

Kategoria:Aktualności, News

Komentarze

Powiązane artykuły