Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Blizzard chce wszystkich bohaterów Overwatch w Super Smash Bros!

Blizzard chce wszystkich bohaterów Overwatch w Super Smash Bros!

Blizzard najwyraźniej bardzo mocno zacieśnił współpracę z Nintendo bo chcieliby zobaczyć wszystkie postacie z Overwatch w Super Smash Bros Ultimate.

Jeff Kaplan podczas wywiadu z IGN rozmawiał na temat premiery Overwatch na Nintendo Switch. W jednym z pytań pojawił się temat bohaterów Overwatch, którzy mogliby się znaleźć w produkcji Nintendo, Super Smash Bros. Nie trzymając w niepewności Jeff Kaplan powiedział, że Nintendo ma wolną rękę w kwestii dodawania do swojej produkcji bohaterów Overwatch.

Do zespołu Smash Brothers, kochamy wszystkie postacie bez względu na to które wybierzecie. Wszystkie są naszymi dziećmi i możecie użyć ilu chcecie. Wybierać można spośród 31 bohaterów.

Temat pojawienia się bohaterów Overwatch w produkcji Nintendo maglowaliśmy już kilka tygodni temu. Być może jest to wyraźny znak aby jakaś postać rzeczywiście się pojawiła w Super Smash Bros? Kaplan zapytany o to jaka postać powinna pojawić się jako pierwsza wskazał bez zastanowienia Smugę, jako że jest maskotką Overwatch. W dalszej kolejności widziałby Doomfista i Winstona.

A Wy jaką postać widzielibyście jako pierwszą w produkcji Nintendo?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody