Blizzard nie usunął odgłosów Królowej Junkertown!

Blizzard nie usunął odgłosów Królowej Junkertown!

Ostatnimi czasy na moment przed pojawieniem się Burzyciela na serwerach PTR zauważono, że odgłosy Królowej Junkertown zniknęły z mapy. Postać ma się dobrze i Blizzard nie usunął jej z gry co wyjaśnił Michael Chu. 

Burzyciel dodany ostatnio do gry ma bardzo wiele wspólnego z Królową Junkertown. To właśnie on był wielokrotnym zwycięzcą bitewnej areny w Junkertown i jako jednemu z niewielu udało się ukryć swoją prawdziwą tożsamość. Jednak zanim się pojawił głos królowej zniknął z mapy i większość osób zastanawiało się czy to właśnie ona stanie się nowym bohaterem czy Blizzard postanowił usunąć ją z gry z jakiegoś powodu.

Na szczęście żadne z powyższych nie okazało się prawdą i Królowa ma się dobrze. Jej głos zniknął z gry z powodu…buga…Informację tą wyjaśnił dzisiejszej nocy Michael Chu na łamach oficjalnego forum Battle.Net.

Nie mam pewności kiedy to się stanie, ale (Królowa Junkertown) powinna wkrótce powrócić w jednym z kolejnych patchy.

Część fanów może czuć się mocno zawiedzona. Pamiętam te dyskusje o nowym bohaterze i o fakcie, że skoro zniknęła na pewno będzie nowym herosem. A tu nie tylko okazało się, że nie została nim, a jedynie miała pewien związak z Burzycielem gdy prowadziła arenę. Mam wrażenie, że Królowa Junkertown jest jedynie kolejną postacią poboczną.

Czy Królowa Junkertown powinna pojawić się jako grywalna postać?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody