Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Blizzard nie wie jaką klasą postaci jest Echo!

Blizzard nie wie jaką klasą postaci jest Echo!

Bardzo dziwna informacja padła z ust deweloperów dla magazynu Game Informer. Blizzard nie wie jaką klasą postaci jest Echo…

Zdawało nam się, a przynajmniej mi, że Echo będzie postacią ukierunkowaną ku klasie wsparciu. I chyba to właśnie jej wygląd każe tak myśleć co może w sumie wprowadzać w błąd. Kilka tygodni temu zaprezentowaliśmy Wam jej potencjalne umiejętności, które zostały zdradzone w animacji Godzina Zero. Dowiedzieliśmy się z niej, że potencjalnie może latać oraz strzelać pociskami plazmowymi z opóźnionym zapłonem.

Teraz jednak Blizzard potwierdza, że nie ma szczegółowych informacji na to jaką klasę będzie reprezentować. Ba, Blizzard sam nie wie czy będzie ona bohaterem natarcia czy wsparcia. Szczegóły dotyczące tej wypowiedzi podał w wywiadzie Jeff Kaplan:

Możemy zakładać, że Echo będzie jednym z tych nowych rekrutów [bohaterów w OW 2, przyp. red.], ale na razie Blizzard nie chce jej przydzielać do określonej roli.

Jeff Kaplan jedyne co powiedział więcej o Echo to to, że ma to być postać tajemnicza i inna. Nie wyjaśniono jednak jak bardzo inna.

Ciekawe co ten Blizzard planuje wobec tej bohaterki. Obstawiamy zakłady czy będzie to bohater natarcia, wsparcia czy może jednak tank?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody