Blizzard ma pomysł na Wieprza

Blizzard ma pomysł na Wieprza

Ekipa Overwatcha od wydania gry zmaga się z odpowiednim zbalansowaniem Wieprza. Wygląda na to, że wreszcie wpadli na pomysł jak tego dokonać.

Jak się okazuje, rozwiązanie jest bardzo proste – należy na zmianę robić buffy i nerfy postaci. Tak, by przez jeden miesiąc Roadhog był niegrywalny, a później był OP.

“Najpierw gracze skarżyli się, że Wieprzu może zabić większość przeciwników jednym ciosem.” wyjaśnił Jeff Kaplan. “A zaraz potem płakali, że już nie może.”

“A co gdybyśmy mogli zadowolić obie strony? Myślę, że będziecie mieć dzięki temu rozwiązaniu masę dobrej zabawy.”

W sierpniu nerfy Mako zostaną cofnięte, dzięki czemu będzie on znów niepowstrzymaną maszyną do zabijania i koniecznością na rankedach. Następnie, od pierwszego września, znów będziemy mieli do czynienia ze słabym Roadhogiem, którego mamy w grze obecnie.

Kaplan potwierdził, że jeśli ta taktyka (zainspirowana masą postów i opinii na forum) przyjmie się, inni bohaterowie również będą mogli doświadczyć takich elastycznych i dynamicznych zmian balansu.

“Naszym zdaniem Genji powinien mieć umiejętność podwójnego skoku tylko w weekendy… Testujemy też rozwiązanie dla Symmetry, by kompletnie wykluczyć ją z gry poza godziną 14-15 w dni robocze.

 

Artykuł ma charakter czysto satyryczny i nie powinien być brany na poważnie 😉

 

źródło: pcgamesn.com

Kategoria:Aktualności

Komentarze

 • Arcann

 • Michał Hiero

  A Hanzo dostępny tylko raz w tygodniu :v

  • Arcann

   A Ty banowany co dwa dni :v

 • Z3us

  Gdzie można znaleźć jakąś sensowną, polską ekipę do pogrania rankedów? Mam już dość tego solo queue, gdzie 3/5 meczy to troll lub team comp z pupy :P, o nie komunikowaniu się już nie wspomnę. Co prawda gram tylko nocami, po 22:00, ale to jakaś porażka, że nie mogę teraz przebić 2500 SR.

  • siomer

   Napisz do mnie, ja czasami grywam po 22:00 i nie lubię grać solo więc może się jakoś zgramy. Napisz do mnie na siomer@overwatchgame.pl

 • Kelly

  Japierdole chyba blizz to oświadczenie wydał jak po pijaku byli. Balans polega na tym ,że postacią można grać cały czas i nie jest ani za silna ani za słaba. To co chcą odwalić to gówno ,a nie balans.

  • SasayakiYuki

   Spokojnie 😉
   Doczytaj do końca – zwłaszcza linijkę przed źródłem

 • Piotr Jałocha

  Słabe rozwiazanie według mnie.
  A po za tym wieprzu aktualnie nie jest taki zły

Powiązane artykuły