Blizzard poszukuje lidera artystów 3D

Blizzard poszukuje lidera artystów 3D

Zespół developerski Overwatch rozpoczął poszukiwania na stanowisko Lead 3D character artist. Stanowi to kolejne potwierdzenie naszych domysłów odnoszących się do nowych postaci w grze.

Ogłoszenie pojawiło się w serwisie gamasutra.com. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie, tworzenie oraz wdrażanie nowych bohaterów.

Jako lider artystów postaci kumulujesz w sobie wizje artystyczne, gracza oraz lidera. Jako artysta będziesz współpracował z dyrektorem artystycznym nad wyglądem postaci jak również ich modelowaniu. Jako gracz, będziesz częścią zespołu projektantów, inżynierów oraz artystów, których wspólnym celem jest stworzenie naprawdę epickich rzeczy.

Wymagania oraz zakres obowiązków jest duży, poczynając od minimum 5-letniego doświadczenia w projektowaniu postaci po doskonałą znajomość zasad projektowania i modelowania postaci w 3D.

Praca odbywać będzie się bezpośrednio w głównej siedzibie Blizzarda w Irvine w Kalifornii.

Jeżeli pośród naszych czytelników znajdują się osoby posiadające odpowiednie doświadczenie oraz umiejętności, odsyłamy pod ten link.

Kategoria:Aktualności
Tagi:

Komentarze

Powiązane artykuły