Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Blizzard potwierdza – Skórek All-Stars z 2018 roku już nie kupicie!

Blizzard potwierdza – Skórek All-Stars z 2018 roku już nie kupicie!

Niestety nie mamy dobrej wiadomości dla wszystkich, którzy chcieliby nabyć skórki All-Stars z 2018 roku. Blizzard potwierdził, że nie planuje ich ponownej sprzedaży…

W zeszłym roku Blizzard zaprezentował unikalne skórki dla dywizji Atlantycznej i Pacyficznej w ramach wydarzenia All-Stars. Unikalne legendy otrzymali wtedy Smuga i Genji, natomiast w 2019 roku przypadły na Lucio i Łaskę. Wszystkie skórki można było nabyć w cenie 200 tokenów za każdą. Tokeny z kolei można było zdobywać poprzez ich zakup za prawdziwe pieniądze, sponsorując w ten sposób funkcjonowanie ligi bądź poprzez oglądanie meczów Overwatch League, podczas których gracze co jakiś czas dostawali kolejne tokeny na swoje konto Battle.Net.

Niestety w przypadku Genjiego i Smugi możemy się pożegnać z myślą o zakupie. Ich brak w tegorocznym zestawieniu zwiastował ten problem, jednakże dopiero teraz Blizzard postanowił potwierdzić to czego wszyscy się obawiali – skórek dla Gengu i Smugi nie kupicie już w tym roku. Były ekskluzywnym dodatkiem ligowym w 2018 roku. Dodatkowo Blizzard potwierdził, że nie planują ich powrotu w przyszłych sezonach rozgrywek.

Jednak pojawia się światełko w tunelu. Blizzard w swojej wypowiedzi poinformował, że gracze mogą mieć szansę na zmianę ten decyzji. Zaproponowano aby poruszyć ten temat na forum Battle.Net. Im więcej osób wypowie się w temacie tym większe będą szanse, że Blizzard będzie skłonny zmienić swoją decyzję.

Nie trzeba było też długo czekać aby taki post się pojawił. Znajdziecie go pod tym adresem. Zatem jeśli zależy Wam na przywróceniu tych skórek do sprzedaży w przyszłych sezonach, próbujcie!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody