Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Blizzard potwierdza wskazówki o ojcu Fary!

Blizzard potwierdza wskazówki o ojcu Fary!

Temat ojca Fary jest jednym z głównych wątków interesujących całe rzesze fanów. Teraz zapowiada kto nim NIE jest na pewno ale potwierdza coś innego.

Fara jest dzieckiem wojskowym – to wiemy na pewno. Jednak do tej pory temat jej ojca stanowił ogromną tajemnicę. Niektórzy twierdzili, że jej prawdziwym ojcem może być szlachetny Reinhardt, który prawi sobie co i raz z Aną komplementy w grze. Byłby to ciekawy wątek gdyby nie fakt, że Michael Chu – główny projektant fabularny gry zaprzeczył tej teorii w wydanym wczoraj Q&A zorganizowanym przez serwis PCGamer.

Ooo, to jest popularne pytanie i chyba jeszcze nigdy wcześniej na nie nie odpowiedziałem. Mógłbym pójść na łatwiznę i znaleźć jakąś wymijającą odpowiedź. Ale powiem to: nie, Reinhardt nie jest ojcem Fary.

Jednak aby było jeszcze ciekawiej powiedział coś co z pewnością spowoduje, że większość graczy znowu ruszy na poszukiwania wskazówek.

Mam na myśli to, że w teorię wciąga to wielu kolejnych bohaterów. Ale są też pewne wskazówki!

Coś czuję, że temat Fary będzie jeszcze ciągnięty miesiącami. Ale wskazówki, które Blizzard zdecydował się nam przedstawić z pewnością pomogą nam spojrzeć na nowo na ten gorący temat

Skomentuj post i wygrywaj nagrody