Blizzard pracuje nad Play of the Game 2.0

Blizzard pracuje nad Play of the Game 2.0

Jeden z najważniejszych elementów w grze, który jest uwielbiany przez tysiące graczy doczeka się istotnych zmian. W wywiadzie dla Kotaku Geoff Goodman zapowiedział, że Blizzard jest świadomy problemu i zamierzają mu się bliżej przyjrzeć.

Play of the Game jest z pewnością jednym z tych czynników, które powodują, że gracze chcą grać jeszcze lepiej i jeszcze mocniej przykładać się do sukcesów drużyny. Dlatego też Blizzard jest świadomy tego, że system PotG nie jest doskonały i należy go poprawić.

Regularnie przyglądamy się temu zjawisku ale bez drastycznych zmian [dotychczas – przyp. red.].

Zapewne wielu z Was trafiło się Play of the Game, w którym gracz który ginął zabijał następnie kilku przeciwników wieżyczkami i zdobywał tym samym fejm i sławę. Jednak koniec z takimi sytuacjami – nadchodzi Play of the Game 2.0.

Mamy plan aby wdrożyć jak to nazwaliśmy Play of the Game 2.0.

Goodman dodał, że zmiany w PotG mieli już od jakiegoś czasu jednak czeka na swoją kolejkę w związku z priorytetyzowaniem prac nad grą. Sami jesteśmy ciekawi jak firmie z Irvine uda się zmienić system działania tej funkcjonalności. Wiemy, że Blizzard ostatnimi czasy bardzo mocno pracuje nad poprawą rozgrywki w Overwatch czego efektem jest uruchomiony na stałe serwer PTR, na którym regularnie będą pojawiały się kolejne modyfikacje wprowadzane do gry.

Kiedy doczekamy się zmian? Tego niestety nie wiemy i najpewniej dowiemy się w momencie jego wgrania na serwery testowe bądź produkcyjne.

Kategoria:Aktualności, News

Komentarze

Powiązane artykuły