Blizzard pracuje nad systemem powtórek i eksportem naszych najlepszych zagrań

Blizzard pracuje nad systemem powtórek i eksportem naszych najlepszych zagrań

System powtórek i możliwość eksportowania swoich najlepszych zagrań do pliku jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przez fanów funkcjonalności.

Patrząc na liczne społeczności Overwatch, na każdej z nich ukazują się wycinki z gry. Jednak aby to zrobić, trzeba korzystać z dodatkowych aplikacji takich jak OBS, Shadowplay, Plays.tv itp. W sierpniu informowaliśmy Was, że Blizzard musiał wstrzymać prace nad systemem powtórek. Teraz sytuacja ma ulec zmianie. Blizzard poinformował, że powrócił do prac nad systemem umożliwiającym eksport najlepszych zagrań oraz systemem powtórek.

Zapisywanie oraz/lub eksportowanie najlepszych zagrań znajduje się również na naszej liście. Rozważamy to jako odrębną funkcjonalność oddzieloną od systemu powtórek, o które poprosiliście powyżej. Ten [system powtórek – przyp.red.] jest również aktywnie tworzony. Uodstępnianie / zapisywanie / eksportowanie (w jakiejkolwiek formie się pojawi) najlepszych zagrań pojawi się jeszcze przed systemem powtórek.

Blizzard nie podał jednak terminu, kiedy eksport najlepszych zagrań się pojawi. W odniesieniu do systemu powtórek Jeff Kaplan powiedział, że jest to dużo bardziej skomplikowany proces.

System powtórek to ogromna funkcjonalność i duże wyzwanie z punktu widzenia procesu deweloperskiego. Wykonaliśmy sporo pracy aby pozwolić wykonać tą funkcjonalność. Mamy nadzieję, że któregoś dnia ją wypuścimy, ale nie jesteśmy nawet w zaawansowanej fazie prac.

Pozostaje nam wszystkim czekać, ponieważ możliwość obejrzenia finałów liczących się turniejów z różnej perspektywy pozwoli rozwinąć szkółki Overwatch oraz dadzą trenerom zupełnie nowe możliwości szkoleniowe.

Czekacie na te dwie funkcje?

 

Kategoria:Aktualności, News

Komentarze

Powiązane artykuły