Blizzard SMS Protect nie wpłynie na wyniki aktualnie rozgrywanych sezonów w Overwatch

Blizzard SMS Protect nie wpłynie na wyniki aktualnie rozgrywanych sezonów w Overwatch

Ostatnio zamieściliśmy kilka newsów odnośnie SMS Protect, które mają ograniczyć liczbę kont smurfowych w top 500. Blizzard zapowiedział, że zmiany nie obejmą trwającego już sezonu.

System, na podstawie którego ma być tworzony ranking top 500 jest tematem dyskusyjnym. Wielu graczy uważa, że pozwoli to wiekszej liczbie osób cieszyć się z bycia w top 500, natomiast inni twierdzą, że nie jest to zbyt skuteczny system ze względu na fakt, że gracze mogą wpiąć na swoje smurfowe konta numery swoich rodziców, rodzeństwa czy partnerów.

Nie zmienia to jednak faktu, że nowy system w jakimś stopniu pozwoli nowym, unikalnym graczom pojawić się na liście najlepszych graczy w regionie. Teraz wiemy, że nowy ranking będzie obowiązywał od przyszłego sezonu. Dopiero wtedy deweloperzy wprowadzą nowy system na serwery live.

Moim zdaniem jest to dobre zagranie ponieważ nie warto niszczyć / zmieniać czegoś w aktualnie trwającym sezonie i dać graczom szansę na wprowadzenie odpowiednich zmian na swoich kontach Battle.net.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody