Blizzard ujawnił drop rate w Loot Boxach!

Blizzard ujawnił drop rate w Loot Boxach!

Blizzard jest kolejną spółką zmuszoną przez prawo w Chinach do ujawnienia danych dotyczących drop rate w Loot Boxach. Sprawdźcie jak często wypadnie Wam legenda 😉

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Chiny zaostrzają restrykcje wobec producentów gier komputerowych i będą musieli ujawnić szanse na zdobycie przedmiotów ze skrzyń. Blizzard również musiał się dostosować do tego prawa. Dzisiejszego dnia poznaliśmy jak często może nam wypaść legendarna skórka! Oto jak przedstawiają się drop rate’y:

  • średnio 5.5 skrzyń = 1 epicki przedmiot
  • średnio 13.5 skrzyń = 1 legendarny przedmiot

I jeżeli chcielibyśmy te liczby przekonwertować na szanse procentowe to te wydają się całkiem spore:

  • 18.19% szans na epiki
  • 7.4% szans na legendarki

Co ciekawe – dane te mogą dotyczyć tylko Chin jako, że jest jedynym zamkniętym regionem i być może Blizzardowi udało się również zmienić niektóre dane statystyczne bezpośrednio w grze.

Dla samych Chińczyków może to być kolejny argument za tym aby wypróbować Overwatch. Aktualnie w tym regionie trwa darmowy miesiąc z Overwatch, podczas którego każdy z fanów może zagrać w Overwatch i sprawdzić czy gra zachęci go do zakupu.

Sądzicie, że to dobrze abyśmy znali szanse procentowe na uzyskanie legendarki? Czy te liczby pokrywają się w jakikolwiek sposób z Waszymi dropami?

Kategoria:Aktualności

Komentarze

Powiązane artykuły