Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Blizzard ujawnił harmonogram na lato! Letnie Igrzyska lada moment!

Blizzard ujawnił harmonogram na lato! Letnie Igrzyska lada moment!

Dosłownie przed chwilą ukazał się nowy Developer Update, w którym Jeff Kaplan poinformował, że Letnie Igrzyska wracają znacznie wcześniej niż rok temu!

Jeff Kaplan zapowiedział w najnowszym Developer Update znacznie wcześniejsze pojawienie się Letnich Igrzysk. Oznacza to, że już w lipcu będziemy mogli cieszyć się nowym wydarzeniem.

Dodatkowo Letnie Igrzyska wprowadzą nowość w stosunku do standardowego harmonogramu wydarzeń sezonu. W trakcie trwania wydarzenia pojawią się mini wydarzenia podobne do Bastet i Baptiste, gdzie co tydzień będzie okazja do odblokowania epickich skórek.

Bohater 31 pojawi się odrobinę później niż dotychczas. Oznacza to, że Blizzard zamienił miejscami premierę nowego bohateraz Letnimi Igrzyskami.

Podejrzewaliśmy, że taki będzie plan wydarzeń na to lato i Blizzard potwierdził nasze przypuszczenia.

Dodatkową nowością, którą Blizzard ujawnił jest nowy system detekcji cheatów. Gdy tylko system je wykryje gra zostanie automatycznie wyłączona banując osobę, która dopuściła się oszustwa. Pozostali gracze nie otrzymają żadnych kar, a jedyną negatywną rzeczą w tym wszystkim będzie po prostu stracony czas.

Czekacie na Letnie Igrzyska?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody