Blizzard ujawnił pierwsze wskazówki nowego bohatera?!

Blizzard ujawnił pierwsze wskazówki nowego bohatera?!

Wraz ze startem Wyzwania Bastet Any Blizzard ujawnił nam wskazówki nowego bohatera, który potencjalnie może być bohaterem 30!

Jasne jest, że nie możemy mieć nigdy 100% pewności i należy tą informację wziąć z odrobiną dystansu jednak zmiany na mapie Świątynia Anubisa zostały wprowadzone nie bez powodu, szczególnie że jest ona dostępna nie bezpośrednio na grywalnej mapie a w menu bohaterów Wyzwania Bastet Any.

Na obrazie głównym tego newsa widzicie miejsce gdzie znajduje się nowa „głowa”. Na Anubisie większość wraków robotów nie posiada głów i to jest bardzo ciekawy wątek jakby nawiązujący do egzekucji jakich dokonywali talibowie czy ISIS na więźniach.

Owa głowa jest bardzo podobna do postaci z jednej grafiki koncepcyjnej, którą Blizzard zaprezentował na przestrzeni ostatnich lat. Spójrzcie proszę na prawą stronę obrazu i koksa w nieokrytym ramieniem.

Nadal nic? To zerknijcie na porównanie głowy na Anubisie i główy postaci z grafiki koncepcyjnej.

Blizzard nigdy nie robi niczego bez powodu. Nie wiemy jednak czy jest to zmyłka czy Blizzard rzeczywiście teasuje nam tą postać jako kolejnego bohatera 30. A może zapowiada kogoś związanego z tą postacią, aby ponownie nas zaskoczyć?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody