Blizzard uruchomił sklep w Europie!

Blizzard uruchomił sklep w Europie!

Po tylu latach oczekiwania stało się! Firma Blizzard Entertainment otworzyła magazyny w Europie. Co to zmienia? Będzie dużo taniej w sklepie Blizzarda!

Od przynajmniej kilku lat cała Europa musiała zmagać się z dodatkowymi kosztami związanymi z zamówieniami produktów w sklepie Blizzarda. Bo nawet jeśli cena wraz z dostawą nie była zbyt wysoka to przy większych kwotach dochodził VAT i cło, które w Polsce należy zawsze płacić w ramach podatku.

Jednak z tym koniec! Firma Blizzard w końcu uruchomiła magazyny w Europie ułatwiajac proces zamówienia swoich produktów! Teraz mimo, że ceny w Euro są wyższe w przeliczeniu na polskie złotówki to unikniemy wszystkich dodatkowych kosztów zwiazanych z podatkami. Ale już Wam tłumaczę jaka będzie to różnica.

  • Zamówienie w gear.blizzard.com US – The Art of Overwatch: Cena: 100$, koszt przesyłki 17,65$, podatek US 6$ + ok 20-30% VAT + cło = 564,15PLN
  • Zamówienie w gear.blizzard.com EU – The Art of Overwatch: Cena: 99,99€, koszt przesyłki 11,83€ = 472,99PLN

Jest to ogromna różnica zamawiając bardziej wartościowe przedmioty. Sądzę, że Blizzard dopiero teraz poczuje co to oznacza zamawiać rzeczy przez Europejczyków. Zamówień można dokonywać pod adresem https://gear.blizzard.com/eu/

Czy teraz bardziej skusicie się na zamówienia w oficjalnym sklepie Blizzarda?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody