Blizzard wkrótce zapowie nową figurkę kolekcjonerską dla Złomiarza!

Blizzard wkrótce zapowie nową figurkę kolekcjonerską dla Złomiarza!

Figurki kolekcjonerskie Overwatch to produkty najwyższej jakości. Sam posiadam takie trzy w domu i mimo wysokiej ceny sądzę, że warto sprawić sobie taki prezent. Podczas zakończonego niedawno konwentu San Diego Comic Con Blizzard pojawił się z figurą Złomiarza.

Nie przejąłbym się ta figurą gdyby nie fakt, że jest ona idealnym odwzorowaniem tej dużo mniejszej, które Blizzard wydaje od jakiegoś czasu. Kiedy Blizzard wydał Edycję Kolekcjonerską Overwatch i zorganizował pierwsze finały Mistrzostw Świata w Overwatch jasne było, że kolekcja figurek powiększy się o kilka nowych. Mając już wtedy do dyspozycji figurkę Smugi i Żołnierza tylko kwestią czasu było kiedy pojawią się dla Genjiego, Wdowy, Żniwiarza czy Łaski. Teraz najwyraźniej Blizzard przygotowuje się do nowej serii. Oj zaboli po kieszeni 😀

Figurki jak na polską kieszeń są dosyć drogie. Jeszcze do niedawna kosztowały po 150$ jednak gdy Blizzard zaprezentował figurkę Łaski cena wszystkich skoczyła do 175$. Plus jest taki, że polacy nie muszą już ponosić kosztu opłat celnych, które trzeba ponosić podczas sprowadzania produktu spoza Unii Europejskiej. blizzard uruchamiając magazyny w Europie odpowiednio zabezpiecza w ten sposób potencjalnych kupujących.

Jak wspomniano w komentarzach figurka ta pojawiła się również na GamesCom w zeszłym roku. Proces stworzenia takiej figurki, a raczej ich setek i wprowadzenie do sprzedaży to czasochłonne zajęcie, które wymaga czasu. Nie dziwi mnie zatem fakt, że najpierw widzimy ich wymiary 1:1, a dopiero repliki, które następnie występują w formie figurek kolekcjonerskich.

Kto z Was posiada jakąkolwiek figurkę kolekcjonerską Overwatch?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody