Blizzard wprowadza płatną zmianę BattleTag

[mashshare]
Blizzard wprowadza płatną zmianę BattleTag

Pewnie kilku z was boryka się z problemem “zakładałem to konto tak dawno wtedy ten nick wydawał mi się zabawny”, a teraz chętnie pozbyłoby się już tego nicku, a może po prostu znudził się wam wasz obecny BattleTag. Mamy dobrą wiadomość Blizzard pozwoli na jego zmianę i to za darmo (za pierwszym razem).

6jkvbr1v4xyy1473881113992

Idąc za przykładem Microsoftu, który pozwolił na zmianę Xbox Live Gametags, Blizzard postanowił udostępnić graczom zmianę BattleTagu i to za darmo (za pierwszym razem) natomiast musicie się liczyć z tym, że druga zmiana będzie płatna, a każda kolejna coraz droższa.”Każdy użytkownik Battle.net może wybrać swój własny BattleTag, który będzie go reprezentował zarówno w grze jak i na liście przyjaciół.” Na stronie Battle.net możemy przeczytać “Jeżeli zmienisz zdanie, możesz zmienić go raz za darmo!”

“Zmiana BattleTagu nie równa się ze zmianą czegokolwiek na twoim koncie BattleNet. Twoja lista przyjaciół się nie zmieni i będzie czekać na ciebie w tym samym miejscu co zawsze.” Jak możemy zobaczyć na stronie zmiana naszego BattleTagu po darmowej zamianie będzie kosztować 10$.

Chyba mamy dla was gracza, który może być zainteresowany tą opcją…

battle-tag

[mashshare]
Skomentuj post i wygrywaj nagrody