Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Blizzard wyjaśnia czy Smuga i Łaska są nieśmiertelne.

Blizzard wyjaśnia czy Smuga i Łaska są nieśmiertelne.

Społeczność lubi spekulować. Jednym z gorących ostatnio tematów jest to, czy Smuga i Łaska zdają się być nieśmiertelne ponieważ nie starzeją się. Blizzard postanowił wyjaśnić tą kwestię.

Fani tworzący teorie bardzo często próbują dowieść swoich racji. Tworzą skomplikowane rozrachunki używając argumentów, które miałyby potwierdzić ich rację.

W przypadku Smugi i Łaski bardzo popularną teorią była ta, która mówiła, że obie bohaterki się nie starzeją, a co za tym idzie mogą być nieśmiertelne.

Wszystkie tego rodzaju teorie można jednak wyrzucić do śmieci ponieważ Michel Chu – główny scenarzysta Overwatch zdementował tą teorię w następujący sposób:

Smuga i Łaska nie są ani nieśmiertelne czy niestarzejące się.

Wszystkie teorie zaczęły się od tej związanej z wypadkiem Smugi, która mając umiejętności zakrzywienia czasoprzestrzeni może przeteleportować się oraz cofnąć swoje ciało w czasie. Dzięki temu fani uznali, że może ona wstrzymać proces starzenia się co powodowałoby, że byłaby nieśmiertelna.

Łaska z kolei jest przykładem wiecznie młodej pani doktor. Na wielu materiałach jej twarz nie zmienia się praktycznie w ogóle. Cały czas zdaje się być młoda tak jak w przeszłości co bardzo pobudziło wyobraźnię fanów, dodając jej zdolność nieśmiertelności. Dodatkowym atutem, który przemawiał za tą teorią są jej umiejętności leczenia i wskrzeszania poległych.

Musimy przyznać, że fani mają bardzo ciekawe teorie. Ta jednak nie znalazła swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Czy też sądziliście, że obie bohaterki mogą być nieśmiertelne?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody