Blizzard zapowiedział nowe wydarzenie?!

Blizzard zapowiedział nowe wydarzenie?!

Oficjalny profil Overwatch na Facebooku został niedawno zaktualizowany o nowy zwiastun, który być może zdradza nam pojawienie się nowego wydarzenia!

Dzisiejszego dnia na łamach forum Battle.Net ukazała się notka deweloperów, którzy odpowiadając na pytanie dotyczące Mei zdradzili, że wkrótce w Overwatch pojawi się duży patch.

Czołem, naprawiliśmy ten bug od razu i wdrożymy go wraz z większym patchem z kolejnym contentem. Dzięki za zgłoszenie

Teraz wiemy, że wraz z nowym patchem ukaże się nowe wydarzenie! Dokładnie 12 kwietnia w Overwatch dojdzie do ponownych starć z Omnikami o czym może nam mówić tekst „Mandatory Robot Registration”! Choć jeszcze bardziej prawdopodobne jest to, że cofniemy się w czasie o 7 lat do momentu morderstwa Mondaty? Zobaczymy również nową skórkę do Smugi jak i zapewne nowe wątki fabularne!

QR kod znajdujący się w lewym górnym rogu nie jest niestety jeszcze do odczytania ale będziemy Was informować na bieżąco!

aktualizacja

Nastąpiła zmiana daty wydarzenia, a raczej sprosowano ją. Materiał z poprzedniego newsa pochodził z kanału Australii i Nowej Zelandii. Wydarzenie w Europie i Amerykach rozpocznie się 11 kwietnia.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody