Trwa wydarzenie sezonu Halloweenowa Groza

Szczegóły

Blizzard zebrał 12.7 miliona dolarów na cele charytatywne!

Blizzard zebrał 12.7 miliona dolarów na cele charytatywne!

Pamiętacie słynną akcję ze skórką Goździk Łaski? Blizzard ujawnił ile pieniędzy zebrano ze sprzedaży skórki w grze!

Akcje charytatywne są tym czego społeczności całego świata akceptują i chętnie biorą w nich udział. Kilka miesięcy temu Blizzard wprowadził do gry nową skórkę legendarną dla Łaski – Goździk. Jednak to co odróżniało ją od reszty skórek to fakt, że była to pierwsza płatna skórka, która kosztowała 15 dolarów. Oznacza to, że skórkę nabyło prawie 850 tysięcy osób.

Dziękujemy wam za waszą wielką szczodrość okazaną w trakcie kampanii Goździk. Udało nam się zebrać ponad 12,7 miliona USD na rzecz Fundacji Badań nad Rakiem Piersi. To największa darowizna dokonana przez jakiekolwiek przedsiębiorstwo w tak krótkim okresie na rzecz Fundacji Badań nad Rakiem Piersi przez 25 lat istnienia organizacji, a to wszystko możliwe było dzięki Wam.

Poza zyskami ze sprzedaży skórki, dodatkowe 130 tysięcy dolarów udało się zebrać na streamach charytatywnych, podczas oglądania których gracze mogli zdobyć dodatkowe nagrody jakimi były spreje. Z donacji gracze mogli wygrać skórki i koszulki Overwatch.

Jak widać akcja okazała się sukcesem. Owszem można byłoby zebrać jeszcze więcej pieniędzy i zrobić akcję na jeszcze większą skalę. Jednak akcja w Overwatch pokazała jak społeczność jest zgodna gdy trzeba walczyć o ludzkie dobro.

Kto z Was kupił skórkę Goździka?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody