BlizzCon 2016 – mapy Oasis i Ecopoint Antarctica w Overwatch już w grudniu

BlizzCon 2016 – mapy Oasis i Ecopoint Antarctica w Overwatch już w grudniu

Pierwszy dzień Blizzcon 2016 jeszcze się nie zakończył a deweloperzy już zalali nas masą nowinek ze świata Overwatch. Nowa postać, nowe tryby gry no i nowe mapy! Do gry zostaną dodane dwie mapy Oasis oraz Ecopoint Antarctica.

Pierwsza z map – Oasis będzie dostępna w trybie rozgrywki typu King of the Hill oraz zostanie dodana do serwerów PTR w grudniu tego roku, a na początku przyszłego roku ma oficjalnie pojawić się w grze. Mapa ta w żaden sposób nie jest przypisana do obecnego lore w Overwatch. Graficznie przypomina kulturę bliskiego wschodu. Choć mając w głowie 20lecie marki Diablo przychodzi mi na myśl Lut Golein z Diablo II. Jest to również powrót do korzeni. Pamiętacie Jump pady w Quake? Pochylnie do skoków powracają w wielkim stylu. Nie możemy się doczekać kiedy będziemy mogli z nich skorzystać! Poniżej przedstawiamy wam parę screenów z Blizzconu:

oasis-map-overwatch-blizzcon-2016

oasis-map-3-overwatch-blizzcon-2016 oasis-map-4-overwatch-blizzcon-2016 oasis-map-overwatch-blizzcon-2016

Pamiętajcie, że pracę nad tą mapą wciąż trwają, a więc na razie musimy się zadowolić screenami przedstawionymi powyżej.

Druga mapa jest już nieco ciekawsza i nazywa  Ecopoint Antarctica. Mapa ta będzie dostępna w rozgrywce 3v3 oraz 1v1, zupełnie nowych rozgrywkach dodanych do Overwatch. Więcej na temat samych rozgrywek możecie znaleźć w naszym artykule pod tym linkiem. Dodatkowego smaczku drugiej nowej mapie dodaje fakt, że wpisuje się on w historię jednej z najbardziej nielubianych obecnie postaci w Overwatch, a dokładniej niszczycielskiego raka czy demona – Mei.

Mei stacjonowała na Ecopoint Antarctica jednak gdy bazę dopadł sztorm polarny, wszyscy pracownicy zmuszeni byli wprowadzić się w kriostazę i czekać na przybicie oddziałów Overwatch. To jednak nigdy nie nastąpiło i Mei trwała w tym stanie przez dekadę.

Jeżeli chcecie zapoznać się dokładniej z historią naszej bohaterki zajrzyjcie tutaj.

Ecopoint Antarctica będzie dostępna na serwerach PTR już w przyszłym tygodniu w poniedziałek bądź wtorek (wedle zapowiedzi Blizzarda).

Poniżej przedstawiamy kilka screenów z tegorocznego Blizzconu:

ow_antarctica_001_png_jpgcopy

ow_antarctica_002_png_jpgcopy ow_antarctica_003_png_jpgcopy ow_antarctica_006_png_jpgcopy ow_antarctica_007_png_jpgcopy ow_antarctica_008_png_jpgcopy ow_antarctica_009_png_jpgcopy ow_antarctica_010_png_jpgcopy ow_antarctica_011_png_jpgcopy ow_antarctica_013_png_jpgcopy ow_antarctica_014_png_jpgcopy ow_antarctica_015_png_jpgcopy ow_antarctica_016_png_jpgcopy ow_antarctica_017_png_jpgcopy

Kategoria:Aktualności, BlizzCon, News

Komentarze

Powiązane artykuły