Bohater miesiąca – wygrywaj nagrody za aktywność!

Bohater miesiąca – wygrywaj nagrody za aktywność!

Mamy dla Was bardzo ciekawą opcję! Od teraz za lajkowanie naszych materiałów i aktywne komentowanie będziecie otrzymywali od nas nagrody rzeczowe!

Overwatchgame.pl rozwija swoją działalność w wielu kierunkach. Nie tylko dostarczamy Wam codziennie najświeższe aktualności ze świata Overwatch ale również wspieramy działalność wielu youtuberów i streamerów jak i uczestniczymy aktywnie w wielu wydarzeniach offline gdzie pojawia się nasza ulubiona gra.

W rok 2018 wchodzimy z porządnym przytupem i już teraz możemy Wam ogłosić, że każdy z Was co miesiąc będzie miał szansę na nagrody rzeczowe!

Bohater miesiąca – co to?

W ramach współpracy z firmą Gigabyte, twórcą marki AORUS oraz firmą Blizzard Entertainment uruchomiliśmy akcję Bohater Miesiąca. Jest to akcja skierowana do aktywnych użytkowników portalu, którym chcemy w pewien sposób podziękować za lajki na Facebooku czy komentarze zostawiane na łamach naszego portalu. W ramach naszego podziękowania co miesiąc wybieramy jednego z najaktywniejszych użytkowników

Jak przystąpić do zabawy?

Aby przystąpić do zabawy i mieć szansę na zdobycie gadżetów Overwatch musicie wykonać kilka podstawowych rzeczy:

 1. Zarejestruj nowe konto w serwisie Overwatchgame.pl – link do rejestracji: https://overwatchgame.pl/register/ lub zaloguj swoje konto za pomocą Facebooka klikając na button “Zaloguj” w prawej górnej części strony (rejestracja za pomocą konta Facebook przebiega znacznie szybciej).
 2. Pamiętaj aby adres email był zgodny we wszystkich 3 systemach tj. Facebook, Disqus oraz nasz portal – będziemy w stanie weryfikować punkty, które zdobywasz za aktywności w danych sieciach (bez FB można się jeszcze obejść, ale Disqus i nasz portal to taki mus ;)).
 3. Komentuj, odwiedzaj – po prostu zdobywaj punkty za aktywność.

Kto może brać udział w akcji?

Do akcji zachęcamy wszystkich naszych czytelników, bez względu czy jesteś po prostu naszym czytelnikiem czy w jakikolwiek sposób z nami współpracujesz. Chcemy aktywizować CAŁĄ społeczność Overwatch stąd nagrody będą mogli zdobyć wszyscy Ci którym będzie na tym zależało.

Za jakie aktywności zdobędę punkty?

 • reagowanie lajkami bądz innymi reakcjami na posty na Facebooku,
 • komentowanie postów na Facebooku,
 • komentowanie artykułów na stronie Overwatchgame.pl.
 • Rejestracja konta użytkownika w portalu – 50 pkt,
 • komentowanie artykułów na stronie w systmie Disqus 3 pkt,
 • codzienne odwiedziny portalu 10pkt ,
 • przeczytanie każdego nowego artykułu na portalu 5pkt,
 • kliknięcia w linki prowadzące do kolejnych artykułów 1 pkt,
 • polecanie naszego portalu swoim znajomym.
  • za każdą osobę, która zarejestruje się w serwisie otrzymach połowę punktów tj. 25!

Nagrody

W ciągu bieżącego roku rozdaliśmy setki – tak dobrze czytacie, setki gadżetów Overwatch, a to jeszcze nie koniec z naszej strony. Wśród nagród znajdują się zarówno figurki Funko Pop, figurki Figma, figurki Nendoroid, ekskluzywne kolekcje kubków Overwatch, komiksy, pluszaki, ciuchy oraz peryferia naszych partnerów technologicznych oraz coś co wkrótce dodamy do naszej kolekcji – zestawy Loot Boxów Overwatch!

Podsumowanie

Zależy nam aby scena Overwatch w Polsce rozwijała się jak najprężniej. Wsparcie które otrzymujemy od firmy Blizzard i AORUS jest coraz większe dlatego nie możemy nie wykorzystać tego dla Waszej satysfakcji. Zachęcamy Was do udziału w zabawie, która będzie trwała przez cały rok!

Świat potrzebuje bohaterów. Czy będziesz nim Ty?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody