Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Bohater miesiąca – wygrywaj nagrody za aktywność!

Bohater miesiąca – wygrywaj nagrody za aktywność!

Mamy dla Was bardzo ciekawą opcję! Od teraz za lajkowanie naszych materiałów i aktywne komentowanie będziecie otrzymywali od nas nagrody rzeczowe!

Overwatchgame.pl rozwija swoją działalność w wielu kierunkach. Nie tylko dostarczamy Wam codziennie najświeższe aktualności ze świata Overwatch ale również wspieramy działalność wielu youtuberów i streamerów jak i uczestniczymy aktywnie w wielu wydarzeniach offline gdzie pojawia się nasza ulubiona gra.

W rok 2018 wchodzimy z porządnym przytupem i już teraz możemy Wam ogłosić, że każdy z Was co miesiąc będzie miał szansę na nagrody rzeczowe!

Bohater miesiąca – co to?

W ramach współpracy z firmą Blizzard Entertainment uruchomiliśmy akcję Bohater Miesiąca. Jest to akcja skierowana do aktywnych użytkowników portalu, którym chcemy w pewien sposób podziękować za lajki na Facebooku czy komentarze zostawiane na łamach naszego portalu. W ramach naszego podziękowania co miesiąc wybieramy jednego z najaktywniejszych użytkowników

Jak przystąpić do zabawy?

Aby przystąpić do zabawy i mieć szansę na zdobycie gadżetów Overwatch musicie wykonać kilka podstawowych rzeczy. Po pierwsze i najważniejsze odwiedzajcie nasz portal codziennie. Po drugie koniecznie komentujcie nasze newsy. Każdy news da Wam możliwość wypowiedzi czy polubienia innego komentarza. Najbardziej aktywna osoba po zakończeniu danego miesiąca otrzyma od nas nagrodę!

Kto może brać udział w akcji?

Do akcji zachęcamy wszystkich naszych czytelników, bez względu czy jesteś po prostu naszym czytelnikiem czy w jakikolwiek sposób z nami współpracujesz. Chcemy aktywizować CAŁĄ społeczność Overwatch stąd nagrody będą mogli zdobyć wszyscy Ci którym będzie na tym zależało.

Nagrody

W ciągu niemal 5 lat naszej działalności rozdaliśmy setki – tak dobrze czytacie, setki gadżetów Overwatch, a to jeszcze nie koniec z naszej strony. Wśród nagród znajdują się zarówno figurki Funko Pop, figurki Figma, figurki Nendoroid, ekskluzywne kolekcje kubków Overwatch, komiksy, pluszaki, ciuchy oraz peryferia naszych partnerów technologicznych.

Z kolei najaktywniejści na Facebooku otrzymają szansę na zgarnięcie 10 Loot Boxów!

Podsumowanie

Zależy nam aby scena Overwatch w Polsce rozwijała się jak najprężniej. Zachęcamy Was do udziału w zabawie, która będzie trwała przez cały rok!

Świat potrzebuje bohaterów. Czy będziesz nim Ty?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody