Bohater miesiąca – wygrywaj nagrody za aktywność!

Bohater miesiąca – wygrywaj nagrody za aktywność!

Mamy dla Was bardzo ciekawą opcję! Od teraz za lajkowanie naszych materiałów i aktywne komentowanie będziecie otrzymywali od nas nagrody rzeczowe!

Overwatchgame.pl rozwija swoją działalność w wielu kierunkach. Nie tylko dostarczamy Wam codziennie najświeższe aktualności ze świata Overwatch ale również wspieramy działalność wielu youtuberów i streamerów jak i uczestniczymy aktywnie w wielu wydarzeniach offline gdzie pojawia się nasza ulubiona gra.

W rok 2018 wchodzimy z porządnym przytupem i już teraz możemy Wam ogłosić, że każdy z Was co miesiąc będzie miał szansę na nagrody rzeczowe!

Jak to działa?

Od stycznia wprowadzamy w naszym serwisie ranking społeczności pod nazwą “Bohater miesiąca“. Co miesiąc ten zaszczyt będzie otrzymywała tylko jedna osoba, która wykazała się największą aktywnością na naszym fanpage jak i na stronie internetowej.

Od początku roku za pomocą profesjonalnych aplikacji zaczęliśmy zliczanie statystyk komentarzy i polubień na fanpage i stronie www. Aplikacja ta pomoże nam zliczać aktywnych uczestników naszej społeczności dzięki czemu będziemy mogli wysyłać regularnie nagrody.

Zwycięzcę danego miesiąca będziemy prezentowali w ciągu pierwszych 5 dni kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Jakie otrzymam nagrody?

Każdego miesiąca będziemy serwować paczki o określonej wartości pieniężnej. Ale spokojnie nie będzie to jedynie breloczek za 20 PLN 😉 W naszych paczkach będą mogły znaleźć się funko popy, koszulki, słuchawki oraz najróżniejsze gadżety Overwatch, które z pewnością spodobają się każdemu zagorzałemu fanowi Overwatch.

W drugiej połowie roku wprowadzimy podarunki w postaci Loot Boxów i każdy zwycięzca będzie mógł wybrać czy chce nagrody rzeczowe czy cyfrowe.

Podsumowanie

Zależy nam aby scena Overwatch w Polsce rozwijała się jak najprężniej. Wsparcie które otrzymujemy od firmy Blizzard i AORUS jest coraz większe dlatego nie możemy nie wykorzystać tego dla Waszej satysfakcji. Zachęcamy Was do udziału w zabawie, która będzie trwała przez cały rok!

Świat potrzebuje bohaterów. Czy będziesz nim Ty?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody