Mei

Informacje ogólne

Mei to przykład bohaterki, która prawdziwie dba o przyrodę. Wykorzystała swoje wyjątkowe talenty naukowe, aby walczyć o ratowanie świata natury. Choć wielu uważa, że natura ucierpiała w wyniku rozwoju nowych technologii, szybko rosnącej populacji omników i dynamicznego wzrostu konsumpcji zasobów, prawdziwy powód zmian klimatu na naszej planecie pozostaje nieznany. Aby znaleźć rozwiązanie, organizacja Overwatch stworzyła w najdalszych zakątkach świata sieć swoich ekologicznych posterunków.

Mei-Ling Zhou brała aktywny udział w tym wieloletnim przedsięwzięciu. Ta niezrównana badaczka klimatu wprowadziła rewolucyjne rozwiązania na polu inżynierii klimatycznej, umożliwiając ochronę zagrożonych obszarów w Azji i na innych kontynentach. Kiedy pracowała w stacji obserwacyjnej na Posterunku Antarktyda, doszło do katastrofy naturalnej. W kompleks badawczy uderzyła nagła, niezwykle silna burza antarktyczna, która odcięła go od reszty świata. Zniszczony ośrodek stał się więzieniem dla pracujących w nim naukowców. Ich zapasy stopniowo topniały, aż w końcu zdecydowali się na ostateczny krok – ostatnią szansę na ratunek. Wprowadzili się w stan kriostazy.

Ratunek nie nadszedł, a po wielu latach odnaleziono komory. Jedyną ocalałą była Mei-Ling Zhou, której ciało nadal było zamrożone. Obudziła się jednak w zupełnie innym świecie. Overwatch już nie istniało, a zmiany klimatu znacząco się pogłębiły. Nie funkcjonował też żaden z posterunków obserwacyjnych. Mei postanowiła kontynuować swoje dzieło na własną rękę. Wyposażona w przenośną wersję swojego urządzenia do sterowania pogodą, wyruszyła w podróż po świecie, z zamiarem odbudowania sieci stacji ekologicznych i odkrycia przyczyn niekorzystnych zmian w ekosystemie planety.

Umiejętności

Endothermic Blaster / Miotacz Endotermiczny

Endothermic Blaster Overwatch

Mei wystrzeliwuje lodową wiązkę, która zadaje obrażenia wrogom, spowalnia ich ruchy po czym całkowicie zamraża. Jes to broń krótkiego zasięgu posiadająca 200 ładunków.

Klawisz: LPM

Cryo Freeze / Kriostaza

Cryo Freeze Overwatch

Mei ma możliwość odgrodzenia się od wrogów grubą bryłą lodu. Gdy znajduje się w jej środku odzyskuje punkty życia i nie może otrzymać obrtażeń. W trakcie trwania tej zdolności nie ma możliwości poruszania się. Czas odnowienia 12 sekund.

Klawisz: Shift

Ice Wall / Ściana Lodu

Ice Wall Overwatch

Mei tworzy ogromną ścianę lodu, która przesłania całkowicie pole widzenia uniemożliwiając przejście komukolwiek oraz blokując ataki wrogów. Czas odnowienia 10 sekund.

Klawisz: E

Blizzard / Zamieć

Blizzard Overwatch

Mei wypuszcza w stronę wrogów drona, który wywołuje zmianę klimatu na określonym obszarze. Przeciwnicy znajdujący się w obszarze działania umiejetności zostają spowolnieni i otrzymują obrażenia. Jeśli nie zdążą uciec zostaną całkowicie zamrożeni.

Klawisz: Q

Synergia

W przyszłości

Zagrożenia

W przyszłości

Gameplay

Galeria

mei1 mei2 mei3

Skomentuj post i wygrywaj nagrody

Możliwość komentowania jest wyłączona.