Ana

Ana

Ana Amari – Zarys fabularny

Ana Amari jest jedną ze współzałożycielek organizacji Overwatch. Od młodości przyświecał jej jeden cel – chronić najbliższych i temu też zadaniu się poświęciła. W trakcie kryzysu omnicznego zdziesiątkowane wojska egipskie musiały polegać na wyspecjalizowanych jednostkach snajperskich. Wśród tych snajperów znajdowała się Ana, która była również jedną z najlepszych w oddziale. Szybkie podejmowanie decyzji i instynkt zostały dostrzeżone przez pozostałych współzałożycieli organizacji Overwatch dzięki czemu jej powstanie pozwoliło zażegnać kryzys w Egipcie.

Ana bardzo szybko awansowała w organizacji i zdobywając rangę kapitana niemal natychmiast została zastępcą ówczesnego dowódcy – Morrisona. Ana mimo coraz większej ilości obowiązków nigdy nie odstąpiła od działań na polu bitewnym. Nawet mając 50 lat dalej uparcie dążyła do pomocy najbardziej potrzebującym. Być może to właśnie wiek był powodem dla którego podczas jednej akcji została bardzo dotkliwie raniona w oko przez Wdowę, przez co cała drużyna została wybita w pień.

Uznana za zmarłą, Ana postanowiła żyć w ukryciu. Pozwoliło jej to na przemyślenie całego życia i podjęcie działań zmierzających do uspokojenia sytuacji w Egipcie. Wykradając odpowiednie uzbrojenie z arsenału Overwatch Ana stanie na przeciw każdemu, kto tylko spróbuje wprowadzić chaos w regionie.

Umiejętności

Biotic Rifle / Karabin Biotyczny

Biotic Rifle Overwatch

Karabin biotyczny jest podstawowym atakiem Any. Strzela 6 pociskami, które leczą trafionego sojusznika przywracając z czasem określoną liczbę punktów życia. Strzelając w przeciwników ranimy ich, a obrażenia zadawane są przez pewien czas.

Klawisz: LPM + PPM

Sleep Dart / Strzałka Usypiająca

Sleep Dart Overwatch

Jeśli potrzebujemy uniknąć bezpośredniego starcia z przeciwnikiem Ana może wystrzelić strzałkę usypiającą, która na pewien czas stunuje przeciwnika. Jednak należy uważać bo każde zadane obrażenia spowodują, że przeciwnik powróci na pole bitwy.

Klawisz: Shift

Biotic Grenade / Granat Biotyczny

Biotic Grenade Overwatch

Granat biotyczny rani pobliskich wrogów, a leczy jednostki sojusznicze. Przez pewien czas przeciwnicy znajdujący się pod wpływem umiejętności nie mogą być leczeni, a sojusznicy odzyskują zdrowie jeszcze szybciej.

Klawisz: E

Nano Boost / Nanowzmocnienie

Nano Boost Overwatch

Umiejętność ultymatywna pozwala Anie na wzmocnienie jednego z sojuszników. Trafienie sojusznika strzałką daje premię do szybkości ruchu, zadawanych obrażeń oraz redukuje otrzymywane obrażenia.

Klawisz: Q

Synergia

W przygotowaniu

Zagrożenia

W przygotowaniu

Gameplay

Galeria

ana-screenshot-001 ana-screenshot-002 ana-screenshot-003

Skomentuj post i wygrywaj nagrody

Możliwość komentowania jest wyłączona.