Ana

Ana
@Ana
Złożoność

Ana Amari

Ana jest wszechstronną snajperką, która poza leczeniem i wzmacnianiem sojuszników może jednocześnie osłabiać przeciwników oraz ich usypiać.

 • Organizacja: Łowczyni nagród
 • Zajęcie: Była agentka Overwatch
 • Baza: Kair, Egipt
Podstawowe staty
HP: 200
Tarcza: 0
Pancerz: 0
Silny przeciwko
  Słaby przeciwko

  Ana Amari – Zarys fabularny

  Ana Amari jest jedną ze współzałożycielek organizacji Overwatch. Od młodości przyświecał jej jeden cel – chronić najbliższych i temu też zadaniu się poświęciła. W trakcie kryzysu omnicznego zdziesiątkowane wojska egipskie musiały polegać na wyspecjalizowanych jednostkach snajperskich. Wśród tych snajperów znajdowała się Ana, która była również jedną z najlepszych w oddziale. Szybkie podejmowanie decyzji i instynkt zostały dostrzeżone przez pozostałych współzałożycieli organizacji Overwatch dzięki czemu jej powstanie pozwoliło zażegnać kryzys w Egipcie.

  Ana bardzo szybko awansowała w organizacji i zdobywając rangę kapitana niemal natychmiast została zastępcą ówczesnego dowódcy – Morrisona. Ana mimo coraz większej ilości obowiązków nigdy nie odstąpiła od działań na polu bitewnym. Nawet mając 50 lat dalej uparcie dążyła do pomocy najbardziej potrzebującym. Być może to właśnie wiek był powodem dla którego podczas jednej akcji została bardzo dotkliwie raniona w oko przez Wdowę, przez co cała drużyna została wybita w pień.

  Uznana za zmarłą, Ana postanowiła żyć w ukryciu. Pozwoliło jej to na przemyślenie całego życia i podjęcie działań zmierzających do uspokojenia sytuacji w Egipcie. Wykradając odpowiednie uzbrojenie z arsenału Overwatch Ana stanie na przeciw każdemu, kto tylko spróbuje wprowadzić chaos w regionie.

  Umiejętności

  Biotic Rifle / Karabin Biotyczny

  Karabin biotyczny jest podstawowym atakiem Any. Strzela 6 pociskami, które leczą trafionego sojusznika przywracając z czasem określoną liczbę punktów życia. Strzelając w przeciwników ranimy ich, a obrażenia zadawane są przez pewien czas.
  Klawisz:

  Klawisz: LPM + PPM

  Sleep Dart / Strzałka Usypiająca

  Jeśli potrzebujemy uniknąć bezpośredniego starcia z przeciwnikiem Ana może wystrzelić strzałkę usypiającą, która na pewien czas stunuje przeciwnika. Jednak należy uważać bo każde zadane obrażenia spowodują, że przeciwnik powróci na pole bitwy.
  Klawisz:

  Klawisz: Shift

  Biotic Grenade / Granat Biotyczny

  Granat biotyczny rani pobliskich wrogów, a leczy jednostki sojusznicze. Przez pewien czas przeciwnicy znajdujący się pod wpływem umiejętności nie mogą być leczeni, a sojusznicy odzyskują zdrowie jeszcze szybciej.
  Klawisz:

  Klawisz: E

  Nano Boost / Nanowzmocnienie

  Umiejętność ultymatywna pozwala Anie na wzmocnienie jednego z sojuszników. Trafienie sojusznika strzałką daje premię do szybkości ruchu, zadawanych obrażeń oraz redukuje otrzymywane obrażenia.
  Klawisz:

  Klawisz: Q

  Synergia

  W przygotowaniu

  Zagrożenia

  W przygotowaniu

  Gameplay

  Galeria

  ana-screenshot-001 ana-screenshot-002 ana-screenshot-003

  Ocena bohatera

  Melee-focused action games have spent years enacting the fantasy of engaging in armed combat, fortunately sparing us the hours. Fortunately, For Honor comes with a suite of options and modes to get you up to speed in each class relatively quickly.

  85%

  Gameplay 80%

  80% Complete

  Graphics 55%

  55% Complete

  Sounds 32%

  32% Complete
  Positive:

  Stunning action sequences

  Nuanced, emotional characters

  Gorgeous world, animation

  Negative:

  Inconsistent cover system

  Combat sometimes becomes too chaotic

  Fighting against more than one opponent