Genji

Genji
@Genji
Złożoność

Genji Shimada

Genji to bardzo szybki ninja, który precyzyjnie trafiając shurikenami bardzo szybko rozprawi się z flankowanym przeciwnikiem.

  • Organizacja: Były członek klanu Shimada i Overwatch
  • Zajęcie: Podróżnik
  • Baza: Klasztor Szambala, Nepal
Podstawowe staty
HP: 200
Tarcza: 0
Pancerz: 0
Silny przeciwko
Słaby przeciwko

Informacje ogólne

Genji był najmłodszym synem mistrza klanu Shimanda. Tego samego klanu, z którego wywodził się Hanzo. W młodym wieku, pomimo smykałki do zostania utalentowanym wojownikiem ninja, wolał spędzać czas na zabawie i życiu playboya. Niestety, nie był przez to zbyt poważany w kręgu swojej rodziny. Po śmierci ojca, zrezygnował z życia rodzinnego oraz angażowania się w życie rodzinne, przez coś niesamowicie rozzłościł swojego brata. Konflikt pomiędzy Hanzo oraz Genji niemalże skończył się jego śmiercią.

Na szczęście, wbrew temu cos sądził Hanzo, jego brat przeżył. Dzięki szybkiej reakcji organizacji Overwatch oraz dr Angeli Ziegler, Genji będący na łożu śmierci, nie mając zbyt wielkiego wyboru zgodził się pomóc organizacji w rozpracowaniu oraz zniszczeniu klanu Shimada. Przeszedł długą oraz skomplikowaną operację, polegającą na zastąpieniu jego części ciała implantami, co polepszyło jego tężyznę fizyczną oraz szybkość. Wyszkolony na wojownika Genji, po operacji stał się żywą maszyną bojową z celem zniszczenia własnej rodziny.

Po ukończeniu swojego zadania, opuścił szeregi organizacji. Czuł bowiem niepokój oraz wewnętrzny konflikt związany z brakiem jego prawdziwego ciała. Podróżując przez świat, trafił na omnickiego mnicha – Zenyattę. To właśnie dzięki niemu Genji, który początkowo odrzucał jego nauki, zrozumiał, że jego natura zmieniła się i pogodził się z z byciem cyborgiem. Zaakceptował swoją siłę, jako dar i udoskonalił ją do perfekcji i nauczył wykorzystywać.

Genji, który w końcu jest wolny, podróżuje samemu, nigdy nie widząc dokąd prowadzi jego droga.

Umiejętności

Shuriken / Shuriken

Shuriken jest podstawową umiejętnością walki Genjego. Może korzystać z 3 gwiazdek, rzucając z nich jedna po drugiej, bądź wyrzucając szerokim ługiem wszystkie trzy na raz.
Klawisz:

Klawisz: LPM

Deflect / Odbicie

Dzięki latom treningów ninja, za pomocą miecza, który ze sobą nosi, potrafi błyskawicznie odbić nadlatujące pociski w kierunku swoich przeciwników.
Klawisz:

Klawisz: Shift

Swift Strike / Szybkie Cięcie

Wykonując szybkie cięcie, Genji rzuca się przed siebie tnąc wszystko co stanie na jego drodze. Wszystkie trafione cele zaczynają krwawić, otrzymując obrażenia rozłożone w czasie. Jeżeli Genji zdoła zabić w ten sposób przeciwnika, może ponownie skorzystać z cięcia.
Klawisz:

Klawisz: E

Dragonblade / Smoczy Miecz

Kiedy Genji wykonuje smoczy taniec ze swoją kataną, zadanie śmiertelnie groźne ciosy wszystkim przeciwnikom, którzy będą na tyle odważni by wejść zasięg jego broni.
Klawisz:

Klawisz: Q

Synergia

W przyszłości

Zagrożenia

W przyszłości

Gameplay

Galeria

genji genji1 genji2

Ocena bohatera

Melee-focused action games have spent years enacting the fantasy of engaging in armed combat, fortunately sparing us the hours. Fortunately, For Honor comes with a suite of options and modes to get you up to speed in each class relatively quickly.

85%

Gameplay 80%

80% Complete

Graphics 55%

55% Complete

Sounds 32%

32% Complete
Positive:

Stunning action sequences

Nuanced, emotional characters

Gorgeous world, animation

Negative:

Inconsistent cover system

Combat sometimes becomes too chaotic

Fighting against more than one opponent

Możliwość komentowania jest wyłączona.