Hanzo

Hanzo
@Hanzo
Złożoność

Hanzo Shimada

Hanzo podobnie jak Genji z łatwością pokona przeszkody w postaci ścian czy budynków czy skutecznie wskaże pozycje przeciwników.

  • Organizacja: Klan Shimada
  • Zajęcie: Najemnik, Zabójca
  • Baza: Hanamura, Japonia
Podstawowe staty
HP: 200
Tarcza: 0
Pancerz: 0
Silny przeciwko
Słaby przeciwko

Zarys fabularny

Hanzo Shimada jest utalentowanym łucznikiem i skutecznym zabójcą. Pochodzi z klanu Shimada, który ma wielowiekową tradycję. Od najmłodszych lat był szkolony do przejęcia schedy po ojcu, a jego zdolności pokazywały, że będzie idealnym przywódcą.

Gdy został przywódcą rodu Shimada, starszyzna klanu nakazała mu zająć się doprowadzeniem do porządku młodszego brata. Gdy ten drugi odmówił jakiejkolwiek współpracy Hanzo zabił go, hańbiąc siebie i swój ród. Zrozpaczony postanowił zrezygnować ze spóścizny swojego ojca i odwrócił się od klanu.

Aktualnie Hanzo jest wolnym strzelcem, podróżnikiem szkolącym wojownicze umiejętności.

Umiejętności

Storm Bow / Łuk Burzy

Podstawowy atak Hanzo. Łuk burzy pozwala naszej postaci na atakowanie przeciwników w praktycznie każdym momencie. Zaletą tej umiejętności jest nieograniczona liczba strzał. Jednak dużym też minusem jest czas jaki potrzebujemy na dobranie kolejnej strzały. W tym czasie warto ukrywać się za ścianą.
Klawisz:

Klawisz: LPM

Sonic Arrow / Strzała Soniczna

Umiejętność ta pozwala Hanzo i jego sojusznikom sprawdzić czy w pobliżu znajdują się inni wrogowie. Strzelając w ściany / bramy lub inne stałe fragmenty mapy, łatwo zweryfikujemy czy po drugiej stronie znajduje się przeciwnik.
Klawisz:

Klawisz: Shift

Scatter Arrow / Strzała rozpryskowa

Umiejętność ta pozwala wystrzelić Hanzo strzałę, która rozpryskuje się na kilka innych raniąc wszystkich wrogów znajdujacych się na jej drodze. Jest bardzo przydatna gdy znajdujemy się w zamkniętych pomieszczeniach - strzała ma wtedy okazję szybciej się rozprzestrzeniać i łatwiej docierać do wrogów.
Klawisz:

Klawisz: E

Dragon Strike / Smoczy Strzał

Smoczy strzał jest umiejętnością ultymatywną Hanzo. Wystrzeliwuje on strzałę naładowaną energią, która przekształca się w ogromnego japońskiego smoka, który zabija wszystkich wrogów stojących na jego drodze. Umiejętność ta jest zdolnością obszarową oraz przenikającą przez ściany i inne przeszkody.  
Klawisz:

Klawisz: Q

Synergia

[table id=7 /]

Zagrożenia

[table id=33 /]

Gameplay

Galeria

Hanzo_Overwatch_012 Hanzo_Overwatch_011 Hanzo_Overwatch_010 Hanzo_Overwatch_009 Hanzo_Overwatch_008 Hanzo_Overwatch_007 Hanzo_Overwatch_005 Hanzo_Overwatch_004 Hanzo_Overwatch_003 Hanzo_Overwatch_002 Hanzo_Overwatch_001

Ocena bohatera

Melee-focused action games have spent years enacting the fantasy of engaging in armed combat, fortunately sparing us the hours. Fortunately, For Honor comes with a suite of options and modes to get you up to speed in each class relatively quickly.

85%

Gameplay 80%

80% Complete

Graphics 55%

55% Complete

Sounds 32%

32% Complete
Positive:

Stunning action sequences

Nuanced, emotional characters

Gorgeous world, animation

Negative:

Inconsistent cover system

Combat sometimes becomes too chaotic

Fighting against more than one opponent