Junkrat

Junkrat

Informacje ogólne

Chaos i zniszczenie to dwa słowa, które wystarczą by opisać działalność tego psychopatycznego Junkrat’a.

Atak, którego dokonali zdesperowani rolnicy na rdzeń fuzyjny na zawsze odmienił krajobraz Australii. Niegdyś gęsty busz zamienił się w napromieniowane pustkowie, które nie nadawało się już do zamieszkania.

Śmieciarze byli członkami grupy, która zdołała przetrwać w tych ekstremalnych warunkach. Po wybuchu wybrali wszystko co nadaje się do użytku i utworzyli nowe społeczeństwo rządzące się własnymi prawami. Złomiarz był jednym z członków tej organizacji. Promieniowanie, któremu był poddany bardzo szybko spowodowało stałe zmiany w mózgu. Złomiarz oszalał i wpadł w furię wysadzania wszystkiego w powietrze.

Jako jedyny odkrył bardzo cenny artefkat w ruinach rdzenia. Stając się celem numer jeden wszystkich łowców głów zawarł pakt z Roadhogiem, dzięki czemu za ochronę oddawał mu połowę swoich łupów.

Ostatecznie jednak obaj opóścili Australię szerząc chaos i przestępczość w innych rejonach świata.

Umiejętności

Scrap Gun / Granatnik

Scrap Gun Overwatch

Junkrat wystrzeliwuje granaty, które odbijają się od powierzchni by wybuchnąć ok 2 sekundy później. Przy trafieniu we wroga wybucha natychmiastowo. W jednym magazynku mieści się 5 pocisków.

Klawisz: LPM

Take a Breather / Mina Ogłuszająca

Take a Breather Overwatch

Junkrat podkłada domowej roboty minę, która odrzuca osoby znajdujące się w jej pobliżu. Dzięki tej umiejętności można zarówno przenieść Junkersa na wyższe poziomy budynków oraz odrzucić i zadać obrażenia wrogom. Czas odnowienia 8 sekund.

Klawisz: Shift / PPM

Chain Hook / Potrzask

Chain Hook Overwatch

Junkrat rzuca dużą pułapkę. W momencie gdy wróg wbiegnie w pułapkę, zęby zatrzaskują się raniąc i unieruchamiając wroga na 5 sekund. Czas odnowienia 10 sekund.

Klawisz: E

Total Mayhem / Totalna Masakra

Whole Hog Overwatch

Umiejętność Pasywna. Za każdym razem kiedy ginie Junkrat wyrzucanych jest kilka granatów bez zawleczki, które wybuchają w pobliżu kryminalisty. Wszyscy wrogowie znajdujący się w pobliżu otrzymują obrażenia obszarowe.

Klawisz: Brak – Umiejętność Pasywna

Whole Hog / Mord-Opona

Whole Hog Overwatch

Junkrat wypuszcza napędzaną silnikiem spalinowym oponę z bombą, którą kierujemy przez 10 sekund. Jeśli w tym czasie opona dotrze do wrogów wybucha zadając poważne obrażenia wszystkim znajdującym się w obszarze wybuchu.

Klawisz: Q

Synergia

Niedostępne na ten moment.

Zagrożenia

Niedostępne na ten moment.

Gameplay

Galeria

junkrat-screenshot-001.0rxkk junkrat-screenshot-002.12EXB junkrat-screenshot-003.4euHF junkrat-screenshot-004.3A5eY

Skomentuj post i wygrywaj nagrody

Możliwość komentowania jest wyłączona.