Lucio

Lucio
@Lucio
Złożoność

Lucio Correia dos Santos

Lucio to szybki i nieuchwytny support, który nie tylko leczy ale i przyspiesza sojuszników.

  • Organizacja: Brak
  • Zajęcie: DJ, Bojownik o wolność
  • Baza: Rio de Janeiro, Brazylia
Podstawowe staty
HP: 200
Tarcza: 0
Pancerz: 0
Silny przeciwko

Brak.

Słaby przeciwko

Lucio – gwiazdor muzyki rozywkowej – idol tłumów na całym świecie, który inspiruje swoich fanów do zmian.

Prawdziwe nazwisko bohatera to Lucio Correia dos Santos. Lucio pochodzi z Brazylii gdzie wychowywał się i poznawał uroki muzyki w Rio de Janeiro. Dorastał w czasach na moment po zakończeniu wojny omnicznej gdzie mozolnie starano odbudować się cały kraj ze zniszczeń jakich dokonały roboty. Jako główny cel, który postawił sobie Lucio było podniesienie na duchu wszystkich ludzi w Brazyli. Efektem jego działań była muzyka, która sprawiła, że obywatele i jego przyjaciele przestali myśleć o kłopotach. Zaczynał jako uliczny grajek aby po czacie przenieść się do undergroundowych klubów.

Jednak czasy te szybko się zmieniły. W odbudowie pomóc miała Międzynarodowa Korporacja Vishkar, która miała zapewnić odbudowę głównych arterii miejskich w Brazylii. Sama jednak rozpoczęła wprowadzać nowe prawo, które tłumiło wszelkie sprzeciwy społeczeństwa. Wprowadzając godzinę policyjną i zniżając ludzi do taniej siły roboczej zmusili ludzi do buntu.

Lucio, któremu udało się wykraść technologię do rozpędzania zamieszek wykorzystał ją przeciw korporacji i z dnia na dzień stał się bohaterem narodu. Dzięki temu wydarzeniu jego kariera muzyczna poszybowała w górę zdobywając światowe listy przebojów.

Mając w głowie niedawne wydarzenia Lucio postanowił stanać w obronie tych, którzy muszą uginać się przed nieludzkimi korporacjami. Postanowił zmienić świat na lepsze.

Galeria

Umiejętności

Sonic Amplifier / Wzmacniacz

Jest to podstawowy atak Lucio. Pod lewym przyciskiem myszki kryje się broń ultradźwiękowa, która może wystrzelić 20 ładunków bez przeładowania. Natomiast pod prawym przyciskiem myszki kryje się broń pozwalająca na odrzucenie wroga. Wykorzystuje 4 ładunki z magazynku. Lucio musi znajdować się w pobliżu wroga aby użyć PPM
Klawisz:
Klawisz: LPM / PPM

Crossfade / Przenikanie

Umiejętność ta pozwala Lucio w jednym przypadku uleczyć sojuszniczych bohaterów lub wybierając drugą opcję przyspieszyć ruchy sojuszników. Umiejętność jest bardzo przydatna gdy szybko chcemy dotrzeć do ładunku bądź dokonać standardowego rush'a na wrogów.
Klawisz:
Klawisz: Shift

Amp it Up / Potencjometr

Umiejętność wzmacnia jeszcze bardziej działanie umiejętności Crossfade. Dzięki temu jeszcze szybciej uleczymy naszych sojuszników oraz jeszcze szybciej będziemy w stanie dotrzeć w konkretne miejsce na mapie.
Klawisz:
Klawisz: E

Sound Barrier / Bariera dźwiękowa

Bariera dźwiękowa jest umiejętnością ultymatywną. Tworzy wokół sojuszniczych jednostek barierę dźwiękową, która pochłania obrazenia zadawane przez przeciwników
Klawisz:
Klawisz: Q

Wall Ride / Jazda po ścianie

Umiejętność ta pozwala na przemieszczanie się naszym bohaterem po ścianach budynków. Rozpędzony bohater jest w stanie pokonać przeszkody pokonując je dosłownie bokiem.
Klawisz:
Klawisz: Spacja

Ocena bohatera

Melee-focused action games have spent years enacting the fantasy of engaging in armed combat, fortunately sparing us the hours. Fortunately, For Honor comes with a suite of options and modes to get you up to speed in each class relatively quickly.

85%

Gameplay 80%

80% Complete

Graphics 55%

55% Complete

Sounds 32%

32% Complete
Positive:

Stunning action sequences

Nuanced, emotional characters

Gorgeous world, animation

Negative:

Inconsistent cover system

Combat sometimes becomes too chaotic

Fighting against more than one opponent