McCREE

Informacje ogólne

 • Dane: Jesse McCREE
 • Przynależność: Były członek Overwatch
 • Zajęcie: Łowca Nagród
 • Baza Operacyjna: Santa Fe, Nowy Meksyk, USA

HP

Zarys fabularny

Jesse McCREE był członkiem gangu, który sprowadzał do Ameryki nielegalną broń i sprzęt wojskowy. Po przechwyceniu przez Overwatch jednego z kolejnych przerzutów otrzymał propozycję nie do odrzucenia – albo zgnije w więzieniu albo będzie pracował dla Overwatch jako tajny agent.

Ten cyniczny bohater podczas służby w Overwatch zmienił się diametralnie. Zrozumiał swój błąd i zamierzał zadośćuczynić swoje błędy z przeszłości. Działał w jednostce Blackwatch, której głównym zdaniem była działalność poza wszelkimi zasadami i biurokracją. Odszedł po rozpadzie Overwatch gdy Blackwatch postanowił utworzyć własną odrębną jednostkę.

Aktualnie jest rewolwerowcem do wynajęcia. Działa na zlecenie zarówno najbogatszych jak i biednych, ale tylko w słusznej sprawie.

Umiejętności

Peacekeeper / Rozjemca

Peacekeeper Overwatch

Rozjemca jest podstawowym atakiem McCREE. Posiadamy rewolwer, który ma 6 pocisków po czym broń jest automatycznie przeładowywa. LPM wystrzeliwujemy pojedyncze pociski, natomiast PPM całą serię.

Klawisz: LPM / PPM

Combat Roll / Przewrót bojowy

Combat Roll Overwatch

McCREE wykonuje obrót w kierunku, w którym się porusza przy okazji przeładowując cały bębenek rewolweru. Zdolność przydatna w momencie ucieczki lub potrzeby uzupełnienia naboi.

Klawisz: Shift

Flashbang / Granat błyskowy

Flashbang Overwatch

Granat błyskowy pozwala ogłuszyć przeciwnika na sekundę. Niestety jest to zdolność krótkiego zasięgu przy czym należy pamiętać o tym aby nie rzucić go sobie pod nogi gdyż ogłusza wszystkich, którzy znajdują się w pobliżu eksplozji.

Klawisz: E

Deadeye / Zabójcza broń

Deadeye Overwatch

Umiejętność ultymatywna McCREE pozwala na rozprawienie się z przeciwnikami jak w pojedynkach w samo południe. Stojąc w bezruchu rewolwerowiec oznacza wszystkich przeciwników w polu widzenia i gdy tylko zdecydujemy momentalnie zabija wszystkich. Celować można przez 10 sekund.

Klawisz: Q

Synergia

Idealna Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch
Dobra Overwatch Overwatch
Średnia Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch
Zła Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch

Zagrożenia

Niskie Overwatch Overwatch Overwatch
Średnie Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch
Duże Overwatch Overwatch Overwatch

Gameplay

Galeria

McCree_06 McCree_05 McCree_04 McCree_03 McCree_02 McCree_01

Komentarze