Mercy

Mercy
@Mercy
Złożoność

Angela Ziegler

Łaska nie tylko leczy pobliskich sojuszników ale również wzmacnia zadawane przez nich obrażenia oraz wskrzesza poległych

  • Organizacja: Overwatch
  • Zajęcie: Lekarz Polowy
  • Baza: Zurych, Szwajcaria
Podstawowe staty
HP: 200
Tarcza: 0
Pancerz: 0
Silny przeciwko

Brak.

Słaby przeciwko

Zarys fabularny

Angela Ziegler jest prawdziwym aniołem stróżem wszystkich, którzy potrzebują medyczne pomocy.

Jest genialnym naukowcem i skuteczną lekarką, która szybko pieła się w kolejnych szczeblach kariery lekarskiej. Już jako młoda lekarka została ordynatorem oddziału chirurgicznego szwajcarskiego szpitalu. Wykorzystując możliwości jakie dało jej stanowisko przyczyniła się do rozwoju nanotechnologii stosowanej, której zadaniem było radykalna poprawa leczenia chorób i urazów.

Swoje zamiłowanie do pomocy słabszym i cierpiącym wyniosła z dzieciństwa. Gdy jej rodzice stracili życie podczas wojny przeciwstawiła się militarnym zapędom, a dzięki Overwatch spełniać się w tym co sprawiało jej radość – leczenie i pomoc poszkodowanym. Jej poświęcenie skutkowało budową kombinezonu „Walkiria”, który pozwalał na bardzo szybką reakcję również na odległość.

Mercy aktualnie pomaga poszkodowanym w konfliktach zbrojnych, w różnych częściach świata.

Umiejętności

Caduceus Staff / Kaduceusz

Kaduceusz pod lewym przyciskiem myszki pozwala Mercy na szybkie leczenie sojuszniczego bohatera. Natomiast pod prawym przyciskiem myszki zwiększa obrażenia zadawane przez danego sojusznika.
Klawisz:

Klawisz: LPM / PPM

Caduceus Blaster / Blaster

W momencie, gdy Mercy znajduje się w niebezpieczeństwie szybko może zmienić laskę Kaduceusza na Blaster, którym zacznie się bronić przed nacierającymi wrogami. Mercy w jednym magazynku posiada 20 pocisków.
Klawisz:

Klawisz: 2 / LPM

Guardian Angel / Anioł Stróż

Umiejętnośc ta pozwala Mercy szybko znaleźć się w pobliżu sojuszniczego bohatera. Bez względu czy znajduje się na ziemi czy w powietrzu. Bardzo przydatna gdy dany sojusznik potrzebuje pomocy.
Klawisz:

Klawisz: Shift

Angelic Descent / Zstąpienie Anioła

Mercy w momencie zagrożenia może szybko zmienić miejsce swojego położenia. W przypadku spadania z dużej wysokości umiejętność ta pozwala za wyhamowanie i zniwelowanie upadku do płynnego lądowania.
Klawisz:

Klawisz: Spacja

Ressurect / Wskrzeszenie

Bohaterzy, którzy dopiero co zginęli mają szansę być wskrzeszonym przez umiejętność Mercy. Idealnie sprawdza się w krytycznych sytuacjach gdy wrogowie napierając na naszych bohaterów pozbędą się kilku z nich.
Klawisz:

Klawisz: Q

Synergia

[table id=9 /]

Zagrożenia

[table id=35 /]

Gameplay

Galeria

Mercy_Overwatch_008 Mercy_Overwatch_007 Mercy_Overwatch_006 Mercy_Overwatch_005 Mercy_Overwatch_004 Mercy_Overwatch_002 Mercy_Overwatch_001

Ocena bohatera

Melee-focused action games have spent years enacting the fantasy of engaging in armed combat, fortunately sparing us the hours. Fortunately, For Honor comes with a suite of options and modes to get you up to speed in each class relatively quickly.

85%

Gameplay 80%

80% Complete

Graphics 55%

55% Complete

Sounds 32%

32% Complete
Positive:

Stunning action sequences

Nuanced, emotional characters

Gorgeous world, animation

Negative:

Inconsistent cover system

Combat sometimes becomes too chaotic

Fighting against more than one opponent