Pharah

Pharah
@Pharah
Złożoność

Fareeha Amari

Fara to królowa przestworzy, która wyposażona w rakietnice powoduje ogromne obrażenia obszarowe odrzucając wrogów na boki.

  • Organizacja: Helix Security International
  • Zajęcie: Szefowa Ochrony
  • Baza: Giza, Egipt
Podstawowe staty
HP: 200
Tarcza: 0
Pancerz: 0
Silny przeciwko
Słaby przeciwko

Zarys fabularny Pharah

Od dziecka oddana jest twardej i honorowej wojskowej szkole życia. Rodzice Fareehy Amari byli członkami organizacji Overwatch. Sama od dziecka marzyła aby w przyszłości pójść w ślady rodziców i wstąpić do organizacji, której celem było propagowanie pokoju i zwalczanie wszlkich oznak niesprawiedliwości.

Już jako kadetka zaciagnęła się do armii egipskiej, gdzie dzięki swojemu uporowi oraz wytrwałości rozwinęła swoje umiejętności taktyczne co przełożyło się na szybki awans w kolejnych szczeblach kariery wojskowej. Dzięki odwadze szybko uzyskała szacunek podwładnych. Niestety na jej szkodę organizacja Overwatch została rozwiązana przez co jej marzenie nie mogło zostać spełnione.

Kończąc z wyróżnieniem służbę wojskową szybko otrzymała propozycję pracy w Helix Security International, firmy zajmującej się ochroną mienia, która nadzorowała ośrodek badawczy sztucznej inteligencji. Pharah wiedząc, że jest to jeden z najważniejszych ośrodków na świecie przyjęła pracę i jako pierwsza miała okazję pilotować nowy kombinezon wojskowy – Raptor VI generacji.

Umiejętności

Rocket Launcher / Wyrzutnia Rakiet

Wyrzutnia Rakiet jest podstawową umiejętnością Pharah. Wystrzeliwuje serię rakiet, które zadają obrażenia obszarowe wszystkim pobliskim wrogom. Wyrzutnia ma 6 pocisków, po czym następuje chwilowe przeładowanie ładunków.
Klawisz:

Klawisz: LPM

Jump Jet / Skok Odrzutowy

Skok odrzutowy pozwala Pharah na doskoczenie do wysoko postawionej półki jak również przelecieć z jednego dachu na drugi korzystając z przycisku spacji. Bardzo przydatna gdy chcemy szybko zająć pozycje bojowe lub strącić przeciwników.
Klawisz:

Klawisz: Shift / Spacja

Concussive Blast / Przytłaczający Strzał

Dzięki tej umiejętności Pharah bardzo szybko może odrzucić wroga zadając mu duże obrażenia. Przydatne na wszelkiego rodzaju otwartych przestrzeniach oraz dachach.
Klawisz:

Klawisz: E

Barrage / Salwa

Pharah wystrzeliwuje salwę rakiet w oznaczonych wrogów zadając im ogromne obrażenia obszarowe. Umiejętność przydatna w dużym skupisku przeciwników.
Klawisz:

Klawisz: Q

Synergia

[table id=10 /]

Zagrożenia

[table id=22 /]

Gameplay

Galeria

Pharah_Overwatch_007 Pharah_Overwatch_005 Pharah_Overwatch_004 Pharah_Overwatch_003 Pharah_Overwatch_001

Ocena bohatera

Melee-focused action games have spent years enacting the fantasy of engaging in armed combat, fortunately sparing us the hours. Fortunately, For Honor comes with a suite of options and modes to get you up to speed in each class relatively quickly.

85%

Gameplay 80%

80% Complete

Graphics 55%

55% Complete

Sounds 32%

32% Complete
Positive:

Stunning action sequences

Nuanced, emotional characters

Gorgeous world, animation

Negative:

Inconsistent cover system

Combat sometimes becomes too chaotic

Fighting against more than one opponent