Pharah

Informacje ogólne

 • Dane: Fareeha Amari
 • Przynależność: Helix Security International
 • Zajęcie: Szefowa Ochrony
 • Baza Operacyjna: Giza, Egipt

HP

Zarys fabularny Pharah

Od dziecka oddana jest twardej i honorowej wojskowej szkole życia. Rodzice Fareehy Amari byli członkami organizacji Overwatch. Sama od dziecka marzyła aby w przyszłości pójść w ślady rodziców i wstąpić do organizacji, której celem było propagowanie pokoju i zwalczanie wszlkich oznak niesprawiedliwości.

Już jako kadetka zaciagnęła się do armii egipskiej, gdzie dzięki swojemu uporowi oraz wytrwałości rozwinęła swoje umiejętności taktyczne co przełożyło się na szybki awans w kolejnych szczeblach kariery wojskowej. Dzięki odwadze szybko uzyskała szacunek podwładnych. Niestety na jej szkodę organizacja Overwatch została rozwiązana przez co jej marzenie nie mogło zostać spełnione.

Kończąc z wyróżnieniem służbę wojskową szybko otrzymała propozycję pracy w Helix Security International, firmy zajmującej się ochroną mienia, która nadzorowała ośrodek badawczy sztucznej inteligencji. Pharah wiedząc, że jest to jeden z najważniejszych ośrodków na świecie przyjęła pracę i jako pierwsza miała okazję pilotować nowy kombinezon wojskowy – Raptor VI generacji.

Umiejętności

Rocket Launcher / Wyrzutnia Rakiet

Rocket Launcher Pharah Overwatch

Wyrzutnia Rakiet jest podstawową umiejętnością Pharah. Wystrzeliwuje serię rakiet, które zadają obrażenia obszarowe wszystkim pobliskim wrogom. Wyrzutnia ma 6 pocisków, po czym następuje chwilowe przeładowanie ładunków.

Klawisz: LPM

Jump Jet / Skok Odrzutowy

Jump Jet Pharah Overwatch

Skok odrzutowy pozwala Pharah na doskoczenie do wysoko postawionej półki jak również przelecieć z jednego dachu na drugi korzystając z przycisku spacji. Bardzo przydatna gdy chcemy szybko zająć pozycje bojowe lub strącić przeciwników.

Klawisz: Shift / Spacja

Concussive Blast / Przytłaczający Strzał

Concussive Blast Pharah Overwatch

Dzięki tej umiejętności Pharah bardzo szybko może odrzucić wroga zadając mu duże obrażenia. Przydatne na wszelkiego rodzaju otwartych przestrzeniach oraz dachach.

Klawisz: E

Barrage / Salwa

Barrage Pharah Overwatch

Pharah wystrzeliwuje salwę rakiet w oznaczonych wrogów zadając im ogromne obrażenia obszarowe. Umiejętność przydatna w dużym skupisku przeciwników.

Klawisz: Q

Synergia

Idealna Overwatch
Dobra Overwatch Overwatch Overwatch
Średnia Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch
Zła Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch

Zagrożenia

Niskie Overwatch Overwatch Overwatch
Średnie Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch
Duże Overwatch Overwatch Overwatch Overwatch

Gameplay

Galeria

Pharah_Overwatch_007 Pharah_Overwatch_005 Pharah_Overwatch_004 Pharah_Overwatch_003 Pharah_Overwatch_001

Komentarze