Reinhardt

Reinhardt
@Reinhardt
Złożoność

Reinhardt Wilhelm

Reinhardt uzbrojony w wytrzymałą tarczę stanowi trzon obronny większości kompozycji w grze.

  • Organizacja: Overwatch
  • Zajęcie: Awanturnik
  • Baza: Stuttgard, Niemcy
Podstawowe staty
HP: 300
Tarcza: 200
Pancerz: 0
Silny przeciwko
Słaby przeciwko

Zarys fabularny Reinhardta

Reinhardt Wilhelm jest bohaterem dawnej epoki. Człowiekiem, dla którego honor, sprawiedliwość i męstwo współgra z cechami rycerskiego kodeksu.

Reinhardt jest byłym członkiem organizacji Overwatch i jednym z najlepszych i wielokrotnie odznaczanych żołnierzy armii niemieckiej. Wchodząc w skład pierwszej grupy szturmowej, pomógł w szybszym zakończeniu kryzysu omnicznego.

Jest człowiekiem, który głośno wyraża swoje zdanie. Jako zagorzały zwolennik nowej misji pokojowej nie bał się krytykować błędów, które popełniała organizacja. Być może dlatego był tak podziwiany zarówno przez współpracowników jak i przełożonych.

Moment, w którym siłą został oddalony ze służby na emeryturę popadał w depresję. Czuł się bezużyteczny. Kiedy jednak ponownie nastały trudne czasy, gdy organizację Overwatch określano jako korupcyjną i działającą wbrew prawu mógł tylko patrzeć na to wszystko z boku. Idea, która przyświecała mu działalność w Overwatch przeminęła.

Po rozwiązaniu organizacji Reinhard postanowił, że nie może tak skończyć ze swoim życiem. Ponownie przywdział zbroję bohatera aby walczyć w imię sprawiedliwości.

Umiejętności

Rocket Hammer / Młot Rakietowy

Jako podstawowy atak Reinhardt posiada potężny młot, którym sieje spustoszenie w walce bezpośredniej. Jest to umiejętność, która przydaje się jednak jako cios kończący z przeciwnikiem gdy ten jest ogłuszony bądź unieruchomiony.
Klawisz:

Klawisz: LPM

Shield / Osłona

Reinhardt tworzy przed sobą potężną tarczę, która absorbuje obrażenia zadawane przez przeciwników. Po zniszczeniu tarcza rozbija się jak szkło. W przypadku zniszczenia czas odnowienia umiejętności wynosi 5 sekund.
Klawisz:

Klawisz: PPM

Charge / Szarża

Szarża jest umiejętnością, dzieki której bardzo szybko podbiega do przeciwnika przyciskając go do ściany. Umiejętność przydatna również gdy chcemy szybko powrócić na pole bitwy. Czas odnowienia 6 sekund. Podczas szarży Reinhardt nie może używać żadnych innych umiejętności.
Klawisz:

Klawisz: Shift

Fire Strike / Młot Rakietowy

Reinhardt wyrzuca przed siebie ognisty pocisk, który po przeniknięciu przez przeciwników zadaje duże obrażenia. Bardzo przydatna przed przeciwnikami znajdującymi się na tzw. półkach oraz posiadającym umiejętność latania.
Klawisz:

Klawisz: E

Earth Shatter / Zdruzgotanie

Reinahrdt uderzając w ziemię swoim młotem wywołuje falę uderzeniową, która ogłusza przeciwników i powala na ziemię dając sojusznikom czas na dobicie.
Klawisz:

Klawisz: Q

Synergia

[table id=12 /]

Zagrożenia

[table id=24 /]

Gameplay

Galeria

Reinhardt_Overwatch_008 Reinhardt_Overwatch_007 Reinhardt_Overwatch_006 Reinhardt_Overwatch_005 Reinhardt_Overwatch_004 Reinhardt_Overwatch_003 Reinhardt_Overwatch_002 reinhardt-overwatch Reinhardt Gameplay Overview

Ocena bohatera

Melee-focused action games have spent years enacting the fantasy of engaging in armed combat, fortunately sparing us the hours. Fortunately, For Honor comes with a suite of options and modes to get you up to speed in each class relatively quickly.

85%

Gameplay 80%

80% Complete

Graphics 55%

55% Complete

Sounds 32%

32% Complete
Positive:

Stunning action sequences

Nuanced, emotional characters

Gorgeous world, animation

Negative:

Inconsistent cover system

Combat sometimes becomes too chaotic

Fighting against more than one opponent